מחפשים המלצה על חברת טלמיטינג ?  לקוחות ממליצים עלינו:

"המלצה על חברת טלמיטינג : שכרתי את שירותי הטלמיטינג של "מחוץ לקופסה" לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם.

תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בשיווק העסק שלי ובתפעולו. איש הטלמיטינג שעבד ישירות מולי יצר לי פגישות עבודה אפקטיביות רבות, באחוזי "סגירה" הרבה יותר גבוהים מאשר צפיתי להם בתחילת התהליך".

עדי פרלמן, מנכ"ל UPGRADE 
adi_p11@walla.com

"חברתנו בתחום תוכנה לעיבוד שבבי עבדה תקופה ארוכה עם מחוץ לקופסה בתחום  Telemeeting SDR לביצוע שיחות קרות יוצאות באופן יומיומי ללקוחות אפשריים. אנו ממליצים בחום על השירות הממוקד, האישי והאיכותי שלהם"

מירית, "סימטרון" mirit.safrin@cambrio.com   

"אשמח להמליץ על חב' "מחוץ לקופסה" עמם עבדנו בתחום של Cold Outbound Calls. הם יצרו עבורנו הזדמנויות עסקיות איכותיות עם דרגים בכירים בקרב לקוחות עסקיים משמעותיים בתחום פעילותנו: יישומי AI לחברות אנטרפרייז"

david.biran@valorsolution.com ,Valor, דוד 

"ברצוני להודות, לשבח ולהמליץ על יאיר אבני וצוות "מחוץ לקופסה" על שירות מדהים, מקצועי ויעיל. הצוות שקד על טלמיטינג עבורי והשיג תוצאות נאות במיוחד, וכן הצליח להגיע לערוצי שיווק חדשים שהיו סגורים בפני עד עתה. בנוסף לשירות הטלמיטינג ערך הצוות גם את התכתובת והפולו אפ מול לקוחות פוטנציאליים שלי. המון תודה וברכה!"

מירי עוז רווה, מדריכת יוגה בכירה ומחברת ספרי יוגה לתינוקות 
moryoga@gmail.com


"המלצה על חברת טלמיטינג: העבודה עם "מחוץ לקופסה" בתחום שירות הטלמיטינג החזירה לעסק שלי עשרות לקוחות "רדומים". בזכותה פניתי לפלחי שוק נוספים שתמיד רציתי לפנות אליהם, אך לא היה לי את הזמן, את כח האדם ואת הידע כיצד לפנות אליהם.

כתוצאה מפעילות "מחוץ לקופסה" סדר היום שלי רגוע יותר, כי יש מי שדואג לי לשיווק ולמכירות העסק. מכירותיי והכנסותיי כמובן גדלו דרמטית כתוצאה מפעילות זו. אני ממליץ מאד על חברת הטלמיטינג מחוץ לקופסה כי היא מצוינת לקידום עסקים קטנים".

יאיר ליאור, מנכ"ל חברה בתחום ציוד חקלאי 
galul10@gmail.com


"לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסה. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים."

אמיר שני, מנכ"ל, "אמירוס" שיווק ביגוד ונעלי עבודה 
as.shivuk@gmail.com


"המלצה על חברת טלמיטינג: אני נעזר בשירותי הטלמיטינג של  "מחוץ לקופסה" בניהולו של יאיר אבני כבר כמה חודשים. החברה מקצועית מאד ומארגנת לי פגישות עבודה איכותיות עם גופים וחברות גדולות.

הקשר שלי עם מנהלת התיק המטפלת בי ועם יאיר הנו קשר חם, צמוד וכמעט יומיומי. השירות שלהם זמין, ידידותי וקשוב לצרכיי. אני ממליץ על חברת הטלמיטינג שלהם בחום"

אדם, "קרן-אדם" חברה להשמת עובדים 
adam@keren-adam.co.il


"שלום רב, ברצוני להמליץ בחום על עבודתם של צוות "מחוץ לקופסה" לקידום העסק שלי. הצוות שלהם יצר לי תיאום פגישות עם לקוחות אפשריים לעסק שלי: "החווה"- מרכז בילוי ואטרקציות לילדים במושב עדנים.

נוצרו קשרים רבים עם גננות בעקבות פעילותם המסורה, המקצועית והלבבית. אין ספק שאשתמש בשירותי הטלמיטינג שלהם גם בהמשך!"

מלי בר, "החווה בעדנים" 
malybar@netvision.net.il


"העסק שלי 'טל אור שירותי משרד לסוכני ביטוח' עוסק בשירותי משרד במיקור חוץ לסוכני ביטוח. פניתי ל"מחוץ לקופסה" לצורך קבלת שירות איתור לקוחות וקביעת פגישות עם סוכני ביטוח עבורי.

כבר בחודש הראשון של עבודתם עבורי "ידיי התמלאו בעבודה" כמו שאומרים וסגרתי מספר עסקאות עם סוכני ביטוח. הקשר האישי והחם של מנהלת הפרוייקט שעבדה מולי ושל יאיר כמנהל העסק ראויים להערכה רבה, וכמובן…התוצאות החיוביות המרשימות! ממליצה בחום!"

סיוון פולג, "טל אור שירותי משרד לסוכני ביטוח" 
talor.ins@gmail.com


"יש לי משתלה במושב עדנים ליד הוד-השרון. נעזרתי בשירותי הטלמיטינג של "מחוץ לקופסה" בניהולו של יאיר אבני כדי להגדיל את מספר לקוחות העסק שלי.

מנהלת הפרויקט שעבדה מולי יצרה לי קשרים רבים ו"פתחה לי דלתות" עם חברות אדריכלות נוף, חברות גינון, אדריכלים ומעצבי נוף. הייתי מרוצה מאד מעבודתם.

ניכר שהם מתמחים בעסקים בינוניים וקטנים, כי "הרגשתי בבית" עמם, והעבודה מולם הייתה באווירה נעימה ואכפתית, וזאת בנוסף לתוצאות העסקיות החשובות שהפקתי. מודה מאד וממליץ עליהם מאד."

יעקב, משתלת "דרך הגנים", מושב עדנים


"הזמנתי שירות טלמיטינג מ"מחוץ לקופסה", חייב להגיד שהם באמת חושבים אחרת, ובזכותם אני מצליח לפנות ללקוחות פוטנציאלים ולחסוך מהזמן היקר שלי.

ממליץ בחום לכל אחד שרוצה לגדול ולצבור עוד לקוחות חדשים. אז אם מחפשים המלצה על חברת טלמיטינג – אני ממליץ על חברת טלמיטינג של מחוץ לקופסה בניהול של יאיר אבני."

אלכס בורז'ק- UPMASTER 
alexb@upmaster.co.il


"האמת? הופתעתי! אבל הופתעתי לטובה מהתוצאות של תיאום פגישות עסקיות שביצעה עבורי חברת מחוץ לקופסה "בניצוחו" של יאיר אבני.

כבר תקופה ארוכה אנו עובדים יחד, ואין יום (!) שהם אינם יוצרים עבור צוות המכירות שלי פגישות איכותיות מאד, עם פלחי המטרה שהם האידיאליים עבורי, פגישות שאחוז גבוה מהן נסגרו לעסקאות וללקוחות של חברתי. כמובן שממליץ בחום לעבוד עמם!"

ניר, "אונה" מנטרלי ריחות

לחלק מלקוחותינו אנו משיגים בקשות להצעות מחיר ואפילו בקשות למכרזים באופן יומיומי ותדיר. הנה דוג' לבקשה להצעת מחיר לפני הזמנה מאחד מלקוחותנו בתחום ההספקה לבנייה:


והנה מה שכתב אותו לקוח כהמלצה: "אנשים רציניים ודבקים במטרה. דירוג: 5 כוכבים"

"הי מורן, רציתי להביע את שביעות רצוני המלאה מעבודתנו המשותפת, אשר השיגה את מטרתה: תאום פגישות, במהירות ובתקשורת טובה …כמו כן: עבודת הצוות המשותפת ביננו היא הבסיס הראשוני לתקשורת והצלחה! …תיאמת עבורנו השבוע בהצלחה 5 פגישות… בברכת כן ירבו והמשך הצלחה!"

מנחם אמתי, מנהל מכירות אזורי, רם-אפ שינוע

amitai@rum-up.com


לקוח בתחום הריהוט המוסדי מודה לנו על סגירת עיסקה יפה בהמשך לפגישה שיצרנו לו:

לקוח מודה על פגישה מעולה שנקבעה עם חברת "טבע": המלצות על חברת טלמיטינג מושגות אחרי עבודה איכותית ומוקפדת! אם אתם מחפשים חברת טלמיטינג מומלצת נשמח להעביר לכם רשימת ממליצים רבים נוספים!

לחצו כאן עכשיו – או התקשרו>>> 09-7401987 /054-6811426 וקבלו פרטים נוספים, יעוץ והכוונה בפגישה אישית ללא התחייבות על שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו!