למה צריך קידום אתרי וורדפרס בגוגל?  

קידום אתרי וורדפרס בגוגל (SEO) חיוני וחשוב לעסקים, כיוון שחיפוש בגוגל הוא בדרך כלל המקור הגדול ביותר לתנועה של לקוחות פוטנציאלים המחפשים מוצרים או שירותים.

הופעה באחד מהמקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של הלקוח הפוטנציאלי מעלה דרמטית את מס' הלידים החמים והפניות של לקוחות אלו לעסק!

להבדיל מ"קידום ממומן" (מודעות גוגל-PPC) השגת מיקומים ראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל במונחי המפתח החשובים לעסק קודם כל אינה עולה כסף ושנית: מיקום בין התוצאות ה"אורגניות" הראשונות בגוגל מהווה "נכס ומעמד" עבור העסק למול הגולשים בגוגל, שמתורגם לכניסות רבות לאתר העסק, וללקוחות אפשריים חדשים הפונים אליו.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – לתוצאות מהירות ומניבות

אנו מתמחים כבר 11 שנה בקידום אתרים בגוגל. כל (!) לקוחותינו נמצאים בתוצאות הגבוהות בדף הראשון בגוגל.

היופי הוא שאתרים שקידמנו לפני 5 ו-10 שנים עדיין מופיעים במקומות מעולים בגוגל בדף הראשון!

איך אנו מקדמים אתרים בוורדפרס?

אנו מתחילים מביצוע "מחקר מילים" ואיתור מונחי המפתח החשובים ביותר עסקית ומסחרית לעסק שלכם, עושים "אופטימיזציה" לאתר לאור "מחקר המילים", כולל גם כתיבת מאמרים רלוונטיים לתחומכם.

משם אנו פשוט ממשיכים בקידום אתר הוורדפרס שלכם באופן מתמשך, להשגת מירב המיקומים הגבוהים ביותר בדף הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל.

למה לבחור בנו לקידום אורגני לאתר וורדפרס?

  1. בזכות האמינות– אנו לא לוקחים כל פרויקט! האמינות שלנו מעל הכל ולכן לא ניתן אפילו הצעת מחיר אם נראה שהתחרות רבה מאד בתחום עיסוק הלקוח. כן ניקח אתרים שיחסית יהיה קל להשיג תוצאות קידום מהירות (תוך חודשיים-שלושה…) שיתחילו להזרים הכנסה לעסק.
  2. בזכות כתיבת התכנים- הרבה מקדמי אתרים בוורדפרס ובכלל "דורשים" מהלקוח שלהם שיספק להם תכנים כמו מאמרים וכו. אצלנו לא! אנחנו כותבים את מאמרי הקידום (פעולה שהיא חובה ומשמעותית ביותר לקידום!) בעצמנו, ועושים זאת חודש בחודשו כחלק מתהליך קידום האתר.
  3. בזכות המחיר- למה שנעשה קידום אתרים בזול? פשוט כי בעלי עסקים קטנים ובינוניים אינם יכולים להרשות לעצמם (בד"כ…) הוצאה חודשית גבוהה וקבועה. אנו מנגישים את המחיר שיהיה ריאלי, וגם לא מחייבים את הלקוחות שלנו לתקופת התקשרות ארוכה.
  4. בזכות התוצאות המהירות– כן, כן, תוך חודש-חודשיים ולפעמים גם פחות אפשר להשיג מיקומים גבוהים לאתרכם, ובד"כ אתרים שאנו מקדמים נשארים שנים (!) במיקומים גבוהים.

לבדיקת התאמת אתרכם לקידום אתרים ללא עלות צרו קשר או התקשרו: 054-6811426 | 09-7401987

קידום אתרי וורדפרס
קידום אתרי וורדפרס