מדוע בכלל צריכים שירות תיאום פגישות לעסקים ?

כל עסק שואף ורוצה להגדיל את מספר ההזדמנויות העסקיות וה"לידים" שלו ברמה היומית והחודשית וזאת על מנת שכל העת יהוו אלו את הבסיס ליצירת העסקאות והלקוחות העתידיים החדשים עבורו. תיאום פגישות לעסקים ע"י חברה לתיאום פגישות יכולה להוות אחד מהכלים לכך.

קביעת פגישות ע"י ביצוע  של שיחות "קרות" עם לקוחות אפשריים לעסק הינה דרך שמתאימה מאד לעסקים רבים, בתחומים שונים ומגוונים. הן כמו פגישה פיסית לסגירת עיסקה עם לקוח אפשרי לעסק. הדבר מושלם אף יותר במקרים שחברת טלמיטינג טובה מבצעת "שיחת מכירה" מצוינת עם הלקוחות הפוטנציאליים המדויקים לאותו עסק, ומבצעת בהמשך לה קביעת פגישות עבודה רק עם אותם לקוחות שגילו עניין אמיתי בשירות או במוצרי העסק!

סוגי קביעת פגישות עבודה

חברה לתיאום פגישות (מוקד טלמיטינג) רצינית תאפיין עם בעל העסק או מנהל השיווק שלו האם עדיף ליצור פגישות עבודה "פיסיות" או שאולי דווקא עדיף לתאם "פגישות טלפוניות". כמובן שיש יתרונות לכאן ולכאן. תיאום פגישות פיסיות נדרשות כאשר המוצר או השירות שמציע העסק הנו מורכב, מחייב הסבר מעמיק, וכן במקרים בהם המוצר יקר ומחייב חתימה על טפסים, חוזים וכו.

לעומת זאת, לעיתים מספיק שהחברה לתיאום פגישות תיצור "פגישות טלפוניות". הדבר נכון במיוחד כאשר השירות הנו נפוץ, ידוע וכן כאשר לבעל העסק או למנהל השיווק אין את הזמן והאפשרות לבצע פגישות פיסיות. במקרים אלו קביעת פגישות טלפוניות הנם הפתרון המושלם, כיוון שמגיעים לעסק לידים חמים של לקוחות שכבר הבינו את המוצר או השירות ויתרונותיו, ורוצים לשמוע יותר, לקבל הצעה מתאימה וכו.

יתרונות נוספים של חברה לתיאום פגישות לעסקים \ מוקד טלמיטינג

מעבר ליצירת פגישות העבודה הממוקדות עם לקוחות אפשריים, חברה איכותית לתיאום פגישות תיצור בנוסף גם מערכת של שיווק עתידי לעסק, ע"י משלוח של "חומר שיווקי" על העסק, לאותם לקוחות שביקשו זאת לאחר ביצוע שיחת הטלמיטינג עמם. הדבר חשוב במיוחד כיוון שלקוחות רבים אינם מקבלים החלטות "על המקום", אלא רוצים קודם לבחון את החומר, להיכנס לאתר העסק, להעביר מידע לשותפים\לפונקציות אחרות בארגון שלהם וכו.

כמובן שחברה לתיאום פגישות איכותית תבצע את משלוח החומר השיווקי על העסק שהיא מייצגת עם "מייל פנייה" מסודר ואיכותי, ועם שימוש ב"חתימה דיגיטלית" מלאה של העסק. בנוסף יהיה תיעוד מפורט של סיכומי ההתקשרויות עם הלקוחות והמידע הזה יועבר באופן תדיר ללקוח.

אם נסכם: חברה לתיאום פגישות עסקיות ממוקדות עוזרת לעסקים להתמקד במה שהן יודעות לעשות ומצד שני הן מסייעות ביצירת לקוחות חדשים וביצירת "הזדמנויות עסקיות" הן בטווח הקצר והן בטווח הבינוני והארוך, במקרים בהם תהליך המכירה הנו ארוך יותר.

לפרטים, ייעוץ ומידע נוסף, התקשרו 09-7401987 או  054-6811426

סגירת תפריט