סוכני המכירות הוצאו לחל"ת? מזכירת השיווק כבר לא עובדת יותר? עסקים רבים כעת בתקופת הקורונה עוברים טלטלות רבות כפיטורי עובדים וצמצומים בכ"א, לצערנו גם בתחומי המכירות והשיווק של העסק.

אם בימים רגילים עסקים יכלו להחזיק במערכת שיווקית שלמה, שכללה אנשי מכירות, פקידות שיווק למענה ללידים נכנסים, לביצוע של טלמיטינג ב"שיחות קרות" ללקוחות פוטנציאליים וכו. – כעת עקב המצב עסקים רבים נאלצים לצמצם בכח אדם חיוני זה.

לעומת זאת, העסקים צריכים לשרוד, שלה לאמר להתפתח ולגדול עסקית. השגת לקוחות חדשים לעסק אינה "מותרות" וכל עסק צריך לפעול אקטיבית להשיג זאת, תהא התקופה מאתגרת ככל שתהיה!

טלמיטינג חיצוני לעסק ע"י חברת טלמיטינג מנוסה וותיקה שזו התמחותה עשוי להיות פתרון מצוין לתקופה זו ואף לאחריה.

שירות טלמיטינג חיצוני לעסקים יכול לתרום בדרכים רבות להתנעה מחדש של מערכת השיווק של העסק.

טלמיטינג חיצוני לעסק יכול במידה רבה "לפתוח דלתות" בקרב לקוחות חדשים, החל משלב של "השיחות הקרות", עבור לקביעת פגישות טלפוניות או פיסיות עבור בעל העסק או מנהל המכירות שלו, עבור למענה ללידים נכנסים שיש לעסק, עבור למשלוח הצעת מחיר "כללית", פנייה ללקוחות קיימים של העסק ו"השבתם" לפעילות עסקית, הצעת מבצעים מיוחדים ללקוחות קיימים של העסק, ואפילו לבצע "שירות אחרי מכירה" לבדיקת שביעות רצון לקוחות וכן "פולואו אפ" להצעות מחיר יוצאות של העסק.

בדרך זו, בעלות סבירה ונוחה, ללא ההוצאות הכרוכות בעבודה עם שכירים וללא הוצאות "עובד-מעביד" יכולים בעלי עסקים בינוניים וקטנים לחסוך רבות בעלויות שלהם- ומצד שני לא לזנוח את המכירות והשיווק של העסק שלהם.

לשם הדוגמא: מכון יופי יכול להיעזר בחברת טלמיטינג טובה לפנייה לקהל לקוחותיו הוותיקים, וכן לבקרת "שביעות רצון" המטופלות לאחר הטיפול.

דוגמא נוספת: משווק בגדי עבודה יכול להיעזר בחברת טלמיטינג חיצונית לפנייה ללקוחות עסקיים חדשים, לפנייה ללקוחות "שנטשו", לשליחת הצעות מחיר סטנדרטיות, ללקוחות מתעניינים, וכן לביצוע "פולואו אפ" (פעולה סופר חשובה שרבים מזניחים!) להצעות מחיר שהוא מוציא.

בימים כאלו צריך לחשוב "מחוץ לקופסה" בעסק, להקטין עלויות אך לא לשכוח ש"הקורונה" לא תהיה לנצח, ויש כעת להגדיל המכירות וכן "לבנות" את עתידו של העסק. נשמח לתת ייעוץ חינם כדי לסייע ולהציע פיתרון מכירתי\שיווקי המתאים ביותר לצרכי העסק שלכם!

לפרטים ומידע נוסף על טלמיטינג חיצוני לעסק, התקשרו 054-6811426

טלמיטינג חיצוני לעסק – פיתרון (גם) לתקופת הקורונה!