עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הטלמיטינג לתחום העסקי, צברנו ניסיון חיובי רב עם חברות ועסקים בתחומים מגוונים: שירותים עסקיים, הייטק ותוכנה עסקית, מוצרים ושירותים לתעשייה, שיווק מוצרי מזון, ציוד וריהוט משרדי, ניקיון, אבטחה, לוגיסטיקה, עריכת דין, שירותים למסעדות ועולם האירוח, שירותים ומוצרים לבתי"ס ומוסדות חינוך… ועוד!

בשיחה אישית נשמח לבדוק יחד האם השירות שלנו יכול להזניק גם את עסקכם. התקשרו כעת 054-6811426 או 09-7401987

כחברת "בוטיק" לטלמיטינג אנו מאמינים במפגש אישי פנים מול פנים עם לקוחותינו, שבו נחדד ונעשה "סיעור מוחות" משותף לתחילת עבודה משותפת "ברגל ימין".

בנוסף, נמלא יחד "בריף עבודה" מסודר הכולל את כל הפרמטרים הנדרשים לצורך תחילת עבודה מוצלחת ומסודרת ביננו. עוד על תהליך העבודה ניתן ללמוד כאן.

קודם כל, אנו מומחים לעסקים קטנים ובינוניים מעל 20 שנה! אצלנו אין לקוח "קטן" מדי, ולהיפך: מרבית לקוחותינו הנם עסקים קטנים, וזה אומר שירות, יחס וקשר אישי צמוד ויומיומי עם הנציג האישי המטפל בכם ועם המנהל הישיר שהוא מומחה לקידום עסקים, בעל תואר שני בניהול שיווק, וניסיון של מעל 30 שנה בשיווק ומכירות. 

חברת "בוטיק" כבר אמרנו? זה אומר מבחינתכם הכל! יש לנו יתרונות רבים נוספים המייחדים אותנו. התקשרו 054-6811426 ונפרט.


תפקידנו הנו "לפתוח לכם את הדלת" וליצור הפגישות, ולא "להחליף אתכם" בסגירת העסקה, ולכן הנציג המטפל בכם מצויד בכל המידע הרלוונטי הנדרש לצורך הצגת מיטבית של השירות או המוצר שלכם, כולל חלק של "התגברות על התנגדויות" צפויות.

במידה ובמקרה נדיר מתעוררת בכ"ז שאלה נקודתית ספציפית המחייבת מענה, הנציג המטפל יודע "למנף" זאת ליצירת פגישה פיסית או "פגישה טלפונית" עמכם.

כן!

כחלק מהשירות אנו מספקים רשימות מסודרות ואיכותיות לפנייה (דאטה בייסים), וזאת לפי כל פילוח שאתם צריכים (תחום עיסוק, מס' עובדים, לאילו פונקציות לפנות, גיאוגרפי וכו.).

מעבר לכך: כל דאטה שאנו מפיקים עוברת את אישורכם, כדי שלא נפנה לעסקים שאינכם רוצים שנפנה אליהם (למשל: שהינם לקוחותיכם כבר, או שאתם במו"מ איתם וכו.).

שאלה סופר חשובה! כל נציגנו הנם עובדים קבועים ומקצועיים, בעלי ניסיון של 10 שנים בתפקיד בממוצע, שרואים שליחות וסיפוק ביצירת חיבורים עסקיים מניבים ללקוחותינו!

אנו מאמינים שעובד קבוע צריך לנהל העבודה מול הלקוח, ולכן אנו מתאימים את "העובד הנכון לפרויקט הנכון" והוא (או "היא") מתנהל ישירות מולכם, בקשר ישיר, צמוד ויומיומי, כולל בואטסאפ, מיילים וכמובן טלפונית.

כן. אנו עובדים גם בתחום הפרטי (B2C), אולם במקרים אלו הרשימות לפנייה מסופקות ע"י הלקוח.

בהחלט כן! יש לנו ניסיון חיובי רב בפנייה ללקוחות לא פעילים של עסקים והחזרתם לפעילות שוטפת וכן בפנייה ללקוחות קיימים לעניין אותם במוצרים\שירותים נוספים של העסק. בנוסף, יש לנו שירות של ביצוע "פולואו אפ" להצעות מחיר יוצאות של עסקים, המעלה את יחס הסגירה של עסקאות בעשרות אחוזים!

מחפשים עוד שאלות ותשובות על טלמיטינג? נשמח לענות לכל שאלה! התקשרו 09-7401987 או 054-6811426