מחפשים איך להשיג לקוחות חדשים לעסק שלכם? או מחפשים שיטה להבאת לקוחות חדשים שבאמת עובדת, אך אתם מרגישים שאתם טובעים בים של משימות מבלי להצליח למנף את הפוטנציאל של העסק בצורה משמעותית? מאמר זה נועד בשבילכם.

נתחיל מהסוף, מהסוף של רוב העסקים בישראל. לצערנו רוב העסקים החדשים בישראל נסגרים בתוך מספר שנים בודדות, רובם בתוך שנה או שנתיים לפתיחתם. הפוטנציאל העסקי של כל עסק מרחף לו מעל לראשו ולעיתים קרובות אינו מתגשם, העומס של המשימות, טיפול בלקוחות, הנהלת חשבונות, שיפור המוצרים לא מאפשר לבעלי עסקים למנף את העסק מספיק טוב, כך שהעסק יתייצב כלכלית בצורה ראויה ומספקת.

המטרה במאמר זה היא לחשוף אתכם לפתרון קל שיאפשר לכם להסיר דאגה אחת מרכזית מלב העסק שלכם: איך להשיג לקוחות בקלות ולהבין אחת ולתמיד איך להגדיל את מאגר הלקוחות על בסיס קבוע, מבלי שזה יגזול מזמנכם.

הפתרון המשתלם והחכם – שירות תיאום פגישות טלמיטינג במיקור חוץ

נניח שאתם בעלי עסק למכירת סבונים לספא, ונניח שמישהו היה מסדר לכם עשרות פגישות עם בעלי צימרים, בתי-מלון, חנויות ומפיצים, פגישות שיכניסו לכם בקביעות אלפי שקלים בחודש, לא היה משתלם לכם לתת לאותו "מישהו" תשלום מסודר בהתאם לשירותיו על מנת שימשיך להוסיף לכם לקוחות חדשים והעסק שלכם יצמח עוד ועוד מידי חודש?

שירות טלמיטינג לעסקים מתבצע כיום לעסקים רבים באמצעות מוקד טלפוני חיצוני שזו מומחיותו, כזה הפועל במרץ ומספק תיאום פגישות רבות בצורה יעילה וקלה. שירותי איסוף שיחות והשארת הודעה בזמן שאין מענה לנציג חיצוני זהו שירות מוכר ונפוץ, אך "מאחורי הקלעים" של חברות חכמות המעוניינות לממש את הפוטנציאל המלא של העסק שלהם קיים גם פעילות של שירות טלמיטינג לעסקים,  כדי שהזמן שלהם ינוצל טוב יותר.

למה איך כמעט סיכון כלכלי בשירותי טלמיטינג?

היתרון הגדול של שירותים אלו הוא היעילות, בזמן ששירותים רבים של פרסום הכסף "נשפך כמים" ללא כל בקרה, הרי שבשירות זה ניתן להגביל את התקציב לתקציב סביר לתקופה קצרה ולבחון את הפירות המתקבלים האם הם רווחיים או שלא.

כך יוצא שההשקעה הכספית מתרכזת לזמן קצר (פיילוט של כמה עשרות שעות בד"כ) והיעילות נמדדת בקלות וללא צורך בחישובים מסובכים. תוכלו לראות בתוך זמן קצר כמה "הזדמנויות עסקיות חמות" נוצרו לכם, כמה "דלתות" נפתחו בפניכם שהיו סגורות עד היום, כמה פגישות חדשות עם לקוחות "חמים" נוצרו לכם, כמה עסקאות סגרתם בזכות השירות וכמה היה הרווח ואם זה משתלם.

בחברת טלמיטינג מקצועית שמומחית איך להשיג לקוחות חדשים, ניתן להתאים חבילה שתתאים לצרכים שלכם בצורה מדויקת, ואף לשנות ולשדרג את חבילת השעות שבהתקשרות, ואף להתאימה לתקופה של לחץ מיוחד, או בתקופות חלשות.

טלמיטינג לעסקים – למה שלא נעשה את זה לבד?

נכון, לכאורה זאת פעולה פשוטה, כל אחד יכול להרים טלפון ולנסות "למכור את העסק שלו" ולהציע פגישה, אך לאמיתו של דבר מעבר לזמן הלא מבוטל הנדרש לפעולה זאת ולפולואו אפ הנדרש, פעולה זאת דורשת הרבה מאוד מקצועיות, ידע, ואפילו "אופי" מיוחד לביצוע פעולה שוחקת ומאתגרת זו.

יש לדעת למשל כיצד פותחים בשיחה טלפונית, איך עונים בטלפון לסוגי התנגדויות שונים, האם הקול שלכם בטלפון נשמע אמין, רגיש וידידותי ויחד עם זאת סמכותי ומשרה ביטחון?

מכירות זאת מומחיות ומקצועיות, ומכירות בטלפון מהווה אתגר גדול אף יותר מאשר מכירה "פרונטאלית" מכיוון שהקשב של "הצד השני" בטלפון נמוך ביותר. מכל הסיבות הללו לכן טוב להשאיר את ביצוע משימת המכירות החשובה כל כך למקצוענים בתחום.

יתרון נוסף של מוקד טלמיטינג חיצוני המומחה איך להשיג לקוחות חדשים לעסקים הוא ביכולת "תיווך" יתרונות העסק בצורה האובייקטיבית ביותר ע"י חברת טלמיטינג שזו מומחיותה שנים רבות. בעוד שבד"כ בעל עסק נוטה להצטנע ואינו יכול לדבר על עצמו והעסק שלו בצורה אובייקטיבית  וגלויה, הרי שעובד חיצוני יכול להציע את שירות בעלי העסק בביטחון רב יותר, ללא כל צורך להצטנע ולחוש באי נעימות כלשהו.

יתרון בולט נוסף הוא טכניקת איתור הלקוחות הפוטנציאלים, חברה איכותית להשגת לקוחות חדשים ע"י טלמיטינג יודעת  לנטר היטב את סוג הלקוחות הפוטנציאלים לעסק הספציפי והדרך להגיע אליהם בצורה קלה ונוחה, במקום "לירות לכל הכיוונים". רק בחברה מקצועית ניתן להשיג "דאטה בייסים" (רשימות של לקוחות עסקיים לפנייה) איכותיים לצורך הטלמיטינג, שגם יאושרו לפני הפעילות ע"י הלקוח.

שירות מקצועי כזה יידע לכוון במדויק את כוחות העבודה שלו כך שהתוצאה שתתקבל תהיה הרצויה והטובה ביותר. "מחוץ לקופסה" בעלת מומחיות בטלמיטינג לעסקים כבר כעשרים שנה! התקשרו אלינו כעת למידע וקבלת פרטים נוספים וייעוץ כיצד להביא לקוחות חדשים גם לעסק שלכם!

לפרטים, ייעוץ ומידע נוסף, התקשרו 09-7401987 או  054-6811426

איך להשיג לקוחות - טלמיטינג הנו פיתרון ביצועי לכך
איך להשיג לקוחות – טלמיטינג הנו פיתרון ביצועי לכך

 

סגירת תפריט