תיאום פגישות - איך נעבוד בטלמיטינג ?
תיאום פגישות – איך נעבוד בטלמיטינג ?

איך עובדת חברת הטלמיטינג שלנו? איך נעבוד בטלמיטינג?

אז איך נעבוד בטלמיטינג בפועל עבורכם?

אנו נלמד את היתרונות התחרותיים של העסק שלכם, נכין לכם במידת הצורך חומר שיווקי מתאים לשליחה ללקוחות אפשריים ("פרופיל עסק" וכו.), נאתר עבורכם ונכין לכם מאגרי מידע ("דאטה בייס") מתאימים (בדיוק לפי פרופיל הלקוחות האידיאליים עבורכם), נקבל את אישורכם לדאטות, נבצע בשמכם שיווק טלפוני יומיומי ונקבע לכם פגישות עסקיות ביומנכם (פיסיות, טלפוניות, או בתוכנת ZOOM) וזאת על פי תסריט שיחה המותאם בדיוק לעסק שלכם וליתרונותיו התחרותיים.

בנוסף, נשלח בשמכם "חומר שיווקי" שלכם ("פרופיל עסק", "דפי מוצרים", קטלוגים וכו.) ללקוחות אפשריים שעימם נשוחח ושיגלו עניין בשירותיכם ונבצע "מעקב המשכי" צמוד והדוק לכל הפניות, כדי למקסם את ההזדמנויות העסקיות עבורכם.

בנוסף, אנו נשלח לכם דיווחים יומיים ושבועיים מלאים ומפורטים של הפעילות ונעביר לכם דאטה מסודרת בשקיפות מלאה.

עדות לקוחות על שירות הטלמיטינג לתיאום פגישות שלנו:

"שכרתי את שירותי 'מחוץ לקופסה' לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם ע"י שיווק טלפוני. תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בתפעול העסק שלי. מנהל פרויקט הטלמיטינג שעבד עבורי יצר לי פגישות עבודה רבות ואפקטיביות, באחוזי "סגירה" הרבה מעבר להערכה הראשונית של הצלחת התהליך"            

עדי פרלמן, מנכ"ל חב'  UPGRADE ללוגיסטיקה

"לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק, אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחב' "מחוץ לקופסה". מאז שהתחלנו לעבוד ביחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים".

אמיר שני, מנכ"ל "אמירוס", חב' לשיווק ביגוד עבודה

"ברצוני להודות, לשבח ולהמליץ על יאיר אבני וצוות "מחוץ לקופסה" על שירות מדהים, מקצועי ויעיל. הצוות שקד על טלמיטינג עבורי והשיג תוצאות נאות במיוחד, וכן הצליח להגיע לערוצי שיווק חדשים שהיו סגורים בפני עד עתה. בנוסף לשירות הטלמיטינג ערך הצוות גם את התכתובת והפולו אפ מול לקוחות פוטנציאליים שלי. המון תודה וברכה!"

מירי עוז רווה, מדריכת יוגה בכירה

לכל שאלה הצוות שלנו והמנכ"ל יאיר אבני עומדים לרשותכם!

לחצו כאן עכשיו – או התקשרו>>> 09-7401987  054-6811426 וקבלו פרטים נוספים, יעוץ והכוונה בפגישה אישית ללא התחייבות על שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו!