מה זה לידים לעסקים ומה זה לידים חמים?

מה הכוונה במונחים לידים לעסקים וכן לידים חמים? ניתן להגדיר לידים לעסקים כקבלת פרטים של לקוח פוטנציאלי לעסק, המאפשרים לעסק ליצור עמו קשר לצורך גיוסו כלקוח.

לידים לעסקים יכולים להגיע באופן "טבעי" ע"י שיווק "מפה-לאוזן", קשרים, פרסומים באופליין (עיתונים, ירחונים מקצועיים וכו.) ובאונליין (ע"י קמפיין בגוגל או בפייסבוק, שיוצרת חברה להספקת לידים), וכן ע"י השתתפות בתערוכות וכו.

ניתן לומר שלידים לעסקים הנו "החמצן" של כל עסק, מכיוון שכמעט כל עסק זקוק ללקוחות חדשים, וכשלב מקדים לכך הוא זקוק ללידים, כלומר בפרטים של לקוחות פוטנציאליים עבורו.

מבחינים בין "לידים קרים" לבין "לידים חמים". לידים קרים הנם רשומות של לקוחות אפשריים לעסק, אך כאלו שעדיין לא גילו עניין במוצרי או שירותי העסק.

"לידים חמים" לעומת זאת, הינם לידים של לקוחות אפשריים, שכבר מתעניינים, ברמה זו או אחרת, במוצרי או שירותי העסק, ומעוניינים "לשמוע עוד", לקבל פרטים נוספים כדי לקבל החלטה סופית על רכישה (או אי רכישה) מהעסק.

השגת "לידים חמים" לעסקים ע"י טלמיטינג- שיווק טלפוני

לא רבים יודעים שניתן ע"י שכירת חברת טלמיטינג מומלצת ואיכותית ליצור לידים חמים לעסקים. בתחילת העבודה עם חברת הטלמיטינג ניתן להגדיר לה את הפילוחים המדויקים של הלקוחות האופטימליים עבור העסק.

באחריותה של חברת הטלמיטינג יהיה ליצור לידים איכותיים ו"חמים" של לקוחות עסקיים מדויקים, כאלו שכבר גילו עניין במוצרי\שירותי העסק ומעוניינים "להתקדם" לקראת סגירת עיסקה. חשוב לציין שחברת הטלמיטינג תיצור לידים ופגישות עבודה רק בתחום העסקי (B2B). לחילופין אם לעסק ישנן רשימות לפנייה (בעקבות קמפיין, למשל)- תוכל חברת הטלמיטינג לפנות עבורו ללקוחות אפשריים אלו.

חברת טלמיטינג מקצועית תעבוד בשקיפות מלאה עם הלקוח שלה, תכין מראש דאטה רלוונטית לצורך הפנייה הטלפונית בטלמיטינג, ותעביר אותה לאישורו של הלקוח לפני כל ביצוע של "סשן" בטלמיטינג. כך יבטיח העסק שאכן חברת הטלמיטינג תפנה ללקוחות אפשריים מדויקים לה.בנוסף, חברת הטלמיטינג תשלח מיילים שיווקיים לאותם לקוחות שהתעניינו במוצרי או שירותי העסק.

העסק יכול להגדיר לחברת הטלמיטינג כיצד תהיה ההתקדמות עם הליד החם שנוצר: האם ליצור "פגישה פיסית", ואולי "פגישה טלפונית"? הכל תלוי בסוג המוצר\השירות, אופן סגירת העיסקה הרצוי וכו.

לחצו כאן עכשיו – או התקשרו>>> 09-7401987 / 054-6811426 וקבלו פרטים נוספים על הספקת לידים חמים ע"י שירות הטלמיטינג שלנו!

 

 

סגירת תפריט