מהם היתרונות של חברת טלמיטינג מומלצת?

היתרונות של חברת טלמיטינג מומלצת לעסקים הנעזרים בשירות טלמיטינג הינם, בין היתר, איתור רשימות מסודרות של לקוחות עסקיים אפשריים לעסקים (לפי הפילוח הספציפי של כל עסק), יצירת קשר טלפוני עם הפונקציה המתאימה, שיווק טלפוני של העסק ו"נעילת" פגישה עסקית רלוונטית ואיכותית עם אותם לקוחות שמעוניינים "להתקדם" לפגישה.

בקיצור: חברת טלמיטינג מומלצת מהווה לעסקים רבים כלי שיווקי רב עוצמה להגדלת פעילות העסק ולהשגת לקוחות חדשים.

טלמיטינג יוצר לקוחות חדשים הן בטווח המיידי\הקרוב ע"י סגירת עסקאות,  והן לטווח הבינוני\רחוק, בכך שהוא "פותח דלתות" ללקוחות אפשריים שקיבלו "שיחת מכירה" ו\או חומר שיווקי על העסק וציינו שיפנו אליו בהמשך.

פרמטרים לבחירת חברת טלמיטינג מומלצת

ישנם כמה וכמה פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם כאשר בוחרים חברת טלמיטינג לשווק טלפונית את העסק שלכם:

קודם כל חשוב לבחור בחברת "בוטיק" לא גדולה מדי, כזו שתיתן שירות ויחס אישי, צמוד ובלתי אמצעי.

שנית, חשוב לשאול מי מנהל העסק, האם יש לו את ההכשרה האקדמית והמעשית המתאימה!

כמובן חשוב לברר כמה שנים העסק עוסק בטלמיטינג לעסקים. חשוב כמו-כן לברר האם העסק מתמקד אך ורק בטלמיטינג והאם זוהי מומחיותו. עסק שעושה (למשל) בנוסף לטלמיטינג גם טלמרקטינג (מכירה), גם זימונים לכנסים, גם שירות מענה טלפוני או שירותי משרד אחרים- מן הסתם אינו מומחה ואינו מתמחה בטלמיטינג וזה עלול להוביל לתוצאות לא איכותיות של המהלך.

שלישית, חשוב לבדוק האם חברת הטלמיטינג תספק "דאטה בייסים" איכותיים ומורשים. חברה מומלצת לטלמיטינג תספק דאטה מצוינת ואיכותית, ותגיש אותה לפני (!) כל "סשן" של טלמיטינג לאישור הלקוח, דבר שיבטיח שאכן הרשימה טובה ואיכותית, וימנע גם מצבים מביכים ולא נעימים שבהם איש הטלמיטינג יפנה ללקוח קיים של העסק, או ללקוח שכבר היה עמו קשר בעבר.

רביעית, חברת טלמיטינג איכותית ומומלצת תקצה איש או אשת טלמיטינג אחד\אחת לניהול הפרויקט. דבר זה יבטיח לימוד מהיר, התמקצעות מהירה, "כתובת" אחת ותוצאות איכותיות יותר!

חמישית, חשוב לוודא שחברת הטלמיטינג תהיה אמונה גם על משלוח "חומר שיווקי" כגון "פרופיל עסק" ללקוחות אפשריים שגילו עניין בשירותי או מוצרי העסק, וכמובן עם "חתימה דיגיטלית" של העסק, הפנייה לאתר העסק וכו.

טיפים נוספים לבחירת חברת טלמיטינג איכותית מומלצת

לסיכום: כמו כל חברה המספקת שירותים במיקור חוץ, בבחירת חברת טלמיטינג ישנם פרמטרים רבים שעליהם יש לשים לב, ומנינו רק את החשובים שבניהם.

כמובן שישנם פרמטרים נוספים, כגון "הכימיה" שנוצרה בתהליך עם חברת הטלמיטינג, איכות המענה שלה, זמן התגובה ורצינות התגובה ועוד.

בהצלחה!

לחצו כאן עכשיו – או התקשרו>>> 09-7401987 / 054-6811426 וקבלו פרטים נוספים, יעוץ והכוונה בפגישה אישית ללא התחייבות על שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו!