מה זה בכלל מוקד מכירות?

כשאומרים מוקד מכירות בדרך כלל מתכוונים לביצוע של מכירות טלפוניות ע"י חברת שיווק חיצונית לעסק.

כשחושבים על מונח "מוקד מכירות" או על מכירות טלפוניות בד"כ מדמיינים מוקד גדול שמיועד לקידום מכירות של עסקים גדולים.

נכון שחברות גדולות כמו חברות כרטיסי אשראי, תקשורת, עיתונות וכו. נעזרות במוקדי מכירות (או שהן מפעילות בעצמן כאלו), אולם באופן מפתיע גם עסקים קטנים ובינוניים נעזרים במוקדי מכירות, הן לצורך טלמרקטינג לעסקים קטנים, או כמוקדי תיאום פגישות עבורם.

מכירות טלפוניות וחשיבותן בתקופה זו

בכל עת, אך ביתר שאת בתקופה מאתגרת זו של הקורונה, החשיבות של ביצוע מכירות טלפוניות עצומה. בפנייה "קרה" ללקוחות (פרטיים או עסקיים כאחת) נוצרת הזדמנות מכירה, ואין זה משנה אם תכלית המכירה הטלפונית הנו מכירה ממש "בפועל" של המוצר או השירות, או לחילופין קביעת פגישת עבודה (פיסית או "פגישה טלפונית") עם הלקוח הפוטנציאלי, לצורך הרחבה וסגירת העסקה.

בעסקים רבים בתקופה זו כלי השיווק "הרגילים" כמו הפרסום באינטרנט, השיווק "מפה-לאוזן", או בכנסים ותערוכות פשוט לא עובד, ולכן גדל הצורך במכירות טלפוניות ובמוקדי מכירות חיצוניים, כדי ליזום שיווק ומכירות אקטיביות למלא את תזרים המזומנים של העסק הקטן והבינוני.

מוקד לביצוע מכירות חיצוני – חיסכון בעלויות

ממש כמו בעסקים גדולים- גם עסקים קטנים ובינוניים נעזרים בפתרון של מוקד מכירות חיצוני. בדרך זו הם חוסכים בעלות הגבוהה של החזקת כוח אדם "פנימי" בעסק, גיוסו, הכשרתו, ניהולו וכו.

מוקד טלמרקטינג למכירה מקצועי מחזיק בד"כ צוות איכותי ומקצועי ומנהל אותו בעצמו, וזאת ללא כל ההוצאות הכרוכות בהחזקת כוח אדם, משרד, השגת "דאטות" לפניה ומכירה, והוצאות סוציאליות.

סיכום: מכירות טלפוניות דרך מוקדי מכירות חיצוניים

אז אם יש לכם עסק קטן, זעיר או בינוני- שווה לכם לשקול "להוציא החוצה" כפי שאומרים את תחום המכירות והשיווק למוקד מכירות חיצוני שמומחה לכך.

מכירות טלפוניות אינן "משחק ילדים", אלא מחייבות מקצועיות וניסיון רב, ובעיקר: סבלנות, דייקנות ואורך רוח כדי להפיק מירב המכירות ויצירת הזדמנויות עסקיות מדויקות ואיכותיות.

התקשרו כעת וקבלו הצעה תחרותית לביצוע של מכירות טלפוניות!

לפרטים ומידע נוסף התקשרו 09-7401987 או  054-6811426