מה זה לידים לעסקים ?

לידים לעסקים (Sales Leads) הינם פרטים (שמות, טלפונים, מיילים) של לקוחות פוטנציאליים שכבר מתעניינים במוצרי או שירותי עסק מסוים, ורוצים לשמוע עוד על העסק ומוצריו ולבצע רכישה אפשרית. כמובן שהשגת לידים איכותיים לעסקים הנה רק תחילת הדרך, שלאחריה העסק נותן את הצעתו העסקית ומתחיל מו"מ עם הלקוח האפשרי, עד לסגירת חיובית של העסקה עמו.

מחקרים רבים מראים שאיתור לידים איכותיים של לקוחות אפשריים הנו אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור עסקים, במיוחד עסקים בתחום השיווק מעסק-לעסק (B2B)

הדרכים השונות לקבלת לידים איכותיים לעסקים

ישנן דרכים שונות שעסקים יכולים דרכם לקבל לידים איכותיים עבורם. הלידים עשויים להגיע ממספר צינורות שיווק: פרסום בגוגל, מהפייסבוק, מרשתות חברתיות אחרות, מחברת לידים שברשותה לידים למכירה, וכמובן מאתר העסק או מאתרי אינטרנט ייעודיים, מפרסום בעיתונות, מהשתתפות בכנסים ומשיווק "מפה-לאוזן".

השגת לידים של לקוחות עסקיים ע"י טלמיטינג

אחת הדרכים להשיג לידים איכותיים לעסקים של לקוחות עסקיים (חברות, מוסדות ועסקים) הינה ע"י שימוש בטלמיטינג. הטלמיטינג היא שיטת שיווק טלפוני ישיר. בדרך זו, מתבצעות פניות טלפוניות ישירות ללקוחות עסקיים (!) פוטנציאליים ע"י נציג מכירות טלפוני מקצועי, מתן הסבר טלפוני על יתרונות השירותים או המוצרים של העסק, ולבסוף יצירת פגישה פיסית או "פגישה טלפונית" בין הלקוח הפוטנציאלי ובין בעל העסק או סוכני המכירות שלו .

היתרון שבשימוש בטלמיטינג להשגת לידים איכותיים מתאים כאמור לחברות המשווקות מעסק לעסק (B2B), מכיוון שבשיווק "מעסק-לעסק" יש קושי רב יותר להשיג לקוחות אפשריים דרך ערוצי השיווק המסורתיים (פייסבוק, גוגל, פרסום)…

לקוח עסקי\מוסדי שהבין את יתרונות השירות או המוצר של העסק ומעוניין להתקדם לפגישה, ע"י שיחת טלמיטינג, מהווה בעצם "ליד חם" מאד שמגדיל דרמטית הסיכויים לסגירה חיובית של העסקה!

אנו מתמחים ביצירת לידים והגדלת מכירות לעסקים! אנו מפלחים את השוק, משיגים רשימות איכותיות לפנייה של לקוחות עסקיים ופונים בשם העסקים ועבורם ללקוחות אלו בשיווק טלפוני יומיומי, המגובה גם שליחת חומר שיווקי על המוצרים והשירותים במייל. כך נוצרים לידים איכותיים איכותיים ומדויקים לעסקים. אנו קובעים פגישות עבודה עם לקוחות ששמעו על השירות\מוצר שלכם-ומעוניינים להתקדם לפגישה פיסית או "פגישה טלפונית" עמכם!

השאירו פרטים, או התקשרו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים, מידע וייעוץ ללא עלות לגבי תיאום פגישות טלמיטינג לעסק שלכם!

לחצו כאן עכשיו – או התקשרו>>> 09-7401987 /054-6811426 וקבלו פרטים נוספים, יעוץ והכוונה בפגישה אישית ללא התחייבות על שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו!