חברה לתיאום פגישות הינה חברה חיצונית לעסק, שמטרתה המרכזית הינה קביעת פגישות עבודה עסקיות בעבור העסק שעבורו היא עובדת.

מקובל גם לתאר חברה לתיאום פגישות כמוקד תיאום פגישות, וכן כחברת טלמיטינג.

חברה לתיאום פגישות יוצרת פגישות עסקיות שמטרתן סגירת עסקאות, או קידום לקראת סגירת העסקאות. הדבר נעשה ע"י תיאום טלפוני של הפגישות, למול לקוחות אפשריים.

השיחות הטלפוניות שחברת תיאום הפגישות מבצעת עבור לקוחותיה הינן בכמה מצבים.

המצב הראשון הנו ביצוע של "שיחות קרות", כלומר: פנייה ראשונה ללקוח האפשרי.

במצב נוסף הפנייה ללקוח האפשרי הנו בעקבות "קמפיין" שאותו הפעיל העסק (למשל: קמפיין מודעות בפייסבוק או בגוגל), שבעקבותיו לקוחות אפשריים השאירו את פרטי הקשר שלהם.

עסקים רבים מאד נעזרים בשירות החיצוני של חברות לתיאום פגישות, כיוון שבמרבית המקרים אין לבעלי או מנהלי העסק את הזמן, או את כוח האדם המתאים או את הניסיון והמקצועיות הנדרשת בביצוע תיאום פגישות עסקיות.

חברות מקצועיות בתחום תיאום פגישות עסקיות נותנות שירות מלא ומקיף לתחום תיאום הפגישות העסקיות, הכולל גם הספקת דאטה איכותית (במקרה של ביצוע "שיחות קרות"), משלוח חומר שיווקי אחרי ביצוע השיחות ללקוחות האפשריים המעוניינים בכך, ביצוע פולואו אפ קפדני לשיחות, מסירת דיווחים מידיים "בזמן אמת" ללקוח שעבורו הן עובדות, קביעת פגישות המשך, ועוד.

בנוסף, חברת טלמיטינג עשויה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים גם בתחום של השבת לקוחות עבר לפעילות, המרצת לקוחות שאינם פעילים מספיק לרכישה חוזרת, ביצוע "פולואו אפ" להצעות מחיר יוצאות של העסק לשם העלאת אחוזי ההמרה בהגשת הצעות מחיר, ואפילו ביצירת שיתופי פעולה עסקיים בין עסקים לעסקים אחרים (למשל: בין משרד עו"ד לענייני משפחה לבין יועצים זוגיים וחוקריפ פרטיים).

דוגמאות לעסקים הנעזרים בחברה חיצונית לתיאום פגישות (או חברות טלמיטינג) הם חברות הייטק, ציוד רפואי, ציוד תעשייתי, שירותים שונים, בעלי מקצועות חופשיים, סטארט אפים, משרדי עו"ד ועוד!

לקבלת הצעה ולפרטים נוספים על חברה לתיאום פגישות שלנו: 09-7401987, 054-6811426

חברה לתיאום פגישות - כלי מכירות שעובד עבורכם!
חברה לתיאום פגישות – כלי מכירות שעובד עבורכם!