מה זה מוקד תיאום פגישות ?

מה זה מוקד תיאום פגישות ? רבים מבעלי עסקים המחפשים שירות טלמיטינג להזנקת מספר ההזדמנויות העסקיות שלהם מתבלבלים בין המונח: "מוקד תיאום פגישות" לבין המונח: "חברת טלמיטינג בוטיק" , או בקיצור: "חברת טלמיטינג".

לכאורה שני המונחים דומים אבל יש הבדלים עצומים ביניהם. מוקד תיאום פגישות כשמו כן הוא: מוקד גדול שבו נמצאים טלפנים וטלפניות רבות, שמטרתם: תיאום פגישות. הפגישות שמוקד תיאום פגישות מתאם הנן בד"כ לתחומים כמו: תקשורת, ביטוח, פיננסים, נדל"ן, השקעות וכו.

מוקד תיאום פגישות מתאים במיוחד לתחומים אלו וכן לתחומים אחרים, כאמור. מדובר על פנייה לאנשים פרטיים (C2B) ולא פנייה לחברות ולעסקים (B2B). במוקד תיאום פגישות עובדים בד"כ סטודנטים, לפי תסריטי שיחה מוגדרים, ובד"כ העבודה הינה במשמרות, וכן אין "מנהל פרוייקט" אישי המשויך והמטפל בלקוחות ספציפיים, אלא מי שפנוי באותו רגע מוציא השיחה, לפי הצורך בתיאומי הפגישות.

ההבדלים בין מוקד תיאום פגישות לבין חברת טלמיטינג בוטיק

לעומת זאת, חברת טלמיטינג בוטיק מספקת שירות תיאום פגישות באופן שונה לחלוטין.

המאפיינים של חברת טלמיטינג בוטיק הנם: חברה קטנה, שלה מספר נציגים מצומצם (בד"כ עד מקסימום 4 עובדים), ושמנהלת מספר מצומצם של פרוייקטים עבור לקוחות עסקיים בלבד, כאשר קביעת פגישות העבודה הממוקדות שהיא עושה עבורם הינה אך ורק עם "פונקציות" שונות בקרב לקוחות פוטנציאליים עסקיים: חברות, עסקים, ארגונים ומוסדות (ולא מול לקוחות "פרטיים").

לשם הדוגמא:  חברת טלמיטינג בוטיק תדע לתאם פגישות עם מנכ"לים של חברות בתחום\ענף מסוים, עם מנהלי שיווק, עם מנהלי IT, עם סמנכ"לי תפעול או עם מנהלי רכש של חברות ועסקים באותם פלחים ועיסוקים שהנם "פלחי המטרה" של הלקוח שאותה חברת טלמיטינג בוטיק עובדת עבורו ושאותו היא מייצגת בשיווק הטלפוני הממוקד.

הבדל נוסף שבין  מוקד תיאום פגישות לבין  חברת טלמיטינג בוטיק הנו שבחברת טלמיטינג בוטיק עובדים בדרך כלל נציגים קבועים וותיקים (עם ותק של שנים לא מעטות בתיאום פגישות עסקיות) והעבודה עבור הלקוח נעשית ע"י מנהל או מנהלת פרוייקט אחד (או אחת) קבוע\ה.

בדרך זו העבודה הינה הרבה יותר אישית, "חמה", מקצועית ובעיקר: "צמודה" ללקוח ובקשר יומיומי ורציף עמו, לטובת פרוייקט תיאום הפגישות.

יתרון נוסף בעבודה פרטנית זו הנו שאותו נציג\ה רוכשים מהר מאד מקצועיות ומומחיות בהצגה איכותית ומדויקת של העסק, והם "חיים" הרבה יותר את העסק ואת הפרויקט וע"י כך "מייצרים" הרבה יותר פגישות והזדמנויות עסקיות באופן יומיומי עבור הלקוח.

כל מנהל או בעל עסק המחפש חברת טלמיטינג חשוב שיידע את ההבדלים שמנינו שבין "מוקד תיאום פגישות" ובין "חברת טלמיטינג בוטיק". לכל אחת היתרונות והחסרונות משלה, ובעיקר: אפיון שונה של מהות ואופי העבודה.