בחירת חברת טלמיטינג חיצונית לביצוע טלמיטינג להגדלת "ההזדמנויות העסקיות" וכדרך להגדלת מאגר הלקוחות של העסק אינה דבר של מה בכך. לראשונה בישראל: ראיון עם לקוח חברת טלמיטינג. לקוח של חברת טלמיטינג חושף בראיון בלעדי את שיקוליו בבחירת חברת טלמיטינג מומלצת לעסק שלו, ואת תובנותיו מתהליך העבודה מולה.

"שלום רנה, במה החברה שלכם עוסקת?

חברת שורו מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling) ונכסי IT. החברה שלנו אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות ממפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה, שמירת אבטחת מידע ומקסום שווי שימוש.

מה היה הצורך שלכם ולשם מה פניתם לחברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"?

רצינו למנף את המכירות ובעיקר "להגיע" למקבלי החלטות בחברות בינוניות וגדולות ולתאם פגישות איכותיות איתם. החלטנו אסטרטגית לגוון את אופן הפנייה שלנו ללקוחות פוטנציאליים. רצינו להגיע למסה של לקוחות עסקיים משמעותיים לנו, ולעשות את זה באופן מסודר, פעיל, מתמשך ויומיומי.

למה בעצם לא עשיתם את הטלמיטינג לתיאום הפגישות בעצמכם?

אני מאמין שבכל דבר צריך להיות מומחים. ניסינו בעבר לבצע בעצמנו הטלמיטינג אבל זה לא הוכיח עצמו, גם כי היינו עסוקים ולא פנויים "פיסית ורגשית" לעשות טלמיטינג באופן מסודר, וגם כי לטלמיטינג צריך יכולות ומקצועיות שכנראה לא לכל אחד יש… אני מאמין שכל אחד טוב במה שהוא מומחה בו, ולכן התחלתי לחפש חברת טלמיטינג מומלצת חיצונית שתעשה לי טלמיטינג באאוטסורסינג .

למה בחרת דווקא בחברת "מחוץ לקופסה" לבצע לך הטלמיטינג?

כשחיפשתי חברת טלמיטינג מומלצת דיברתי עם כמה חברות, אבל בסוף בחרתי בחברת מחוץ לקופסה בזכות זה שיאיר אבני הבעלים נשמע לי מאד מקצועי ואמין וישר, וגם כי העסק שלו מתמחה בטלמיטינג לעסקים שזה "בדיוק אנחנו".

איך הקשר שלך עם עובדת הטלמיטינג?

האמת, ממש "התחברנו". הקשר שלנו איתה הוא כמעט יומיומי, היא מאד איכפתית, ומעבר לפגישות העסקיות הרבות שהיא יוצרת לנו וישירות ביומן העבודה שלנו- היא גם שולחת חומר שיווקי בשמנו ללקוחות עסקיים גדולים וחשובים, שאני רואה בזה שיווק לא פחות חשוב ו"פתיחת דלתות" לטווח זמן ארוך, כי יש לקוחות שבעקבות שיחת הטלמיטינג שלה רוצים לעבוד איתנו אבל מעוניינים להיפגש בהמשך וזאת כדי שהפגישה כבר תהיה מעשית כי אז יהיה להם חומר אלקטרוני למחזור, וזה קורה לא מעט.

מה ההתרשמות הכללית שלך מהעבודה עם חברת "מחוץ לקופסה"?

בתכלס: הם אחלה! מקצוענים בתחום שלהם. זה תחום לא קל הטלמיטינג ובטח שוחק, וזה שהם מצליחים להגיע לבעלי תפקידים בכירים בחברות לא קטנות ולקבוע פגישות סופר איכותיות איתם שמניבות ממש עבודה-אני חושב שמגיע להם "כל הכבוד".

האם תמליץ לחברות אחרות לעבוד עם "מחוץ לקופסה" לתיאום פגישות טלמיטינג?

מה נראה לך? (מחייך..). אתה יכול כבר להבין לבד לאור מה ששאלת, שאני ממליץ עליהם בחום רב! האמת שכבר הפניתי אליהם לקוחות, ואשמח גם להמליץ למי שאולי מתלבט".

אנו תקווה שפרסום ראשון של ראיון עם לקוח חברת טלמיטינג זה יסייע לכם לבחור בחברת טלמיטינג מומלצת.

(הראיון נערך עם רנה, מ. מכירות חברת "שורו", בנובמבר 2017)

לחצו כאן עכשיו – או התקשרו>>> 09-7401987 / 054-6811426 וקבלו פרטים נוספים, יעוץ והכוונה בפגישה אישית ללא התחייבות על שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו!