מי צריך ומדוע שירות הקמת מוקד טלמיטינג?

תתעלמו לרגע מהמונח המעט מפוצץ: שירות הקמת מוקד טלמיטינג, ובואו תדמיינו שיש לכם משרד עו"ד קטן, או עסק קטן להתקנת דלתות, ולקוחות פוטנציאליים ראו מודעות שלכם ברשת או השאירו פרטים באתר שלכם.

יד על הלב: האם אתם או המזכירה שלכם יודעים איך למנף "לידים חמים" אלו לקדם העסקאות למכירה או לתיאום פגישה עסקית? ואיזה אחוזי הצלחה יש לכם? לצערנו ידוע שבעסקים רבים הרבה מאד מהלידים החמים האלו הולך לאיבוד, מכמה סיבות: חוסר ידע ומקצועיות איך "לתרגם" לידים אלו לביצוע המכירה, חוסר בזמן, אי ביצוע "פולואו אפ" מספק ועוד!

והמשמעות ברורה: הפסד כספי רב לעסק!

על אחת כמה וכמה הדבר נכון בביצוע "שיחות קרות" יוצאות ללקוחות פוטנציאליים! ניקח לדוגמא את העסק הקטן להתקנת דלתות, שבעליו רוצה "להגיע" לקבלנים ויזמי בנייה. האם הוא או אנשיו יודעים איך למסד מהלך כזה ואיך ליצור על-בסיס יומיומי פגישות איכותיות ומכירות לאותם לקוחות?

כאן אנו נכנסים לתמונה! עם שירות ביצועי ומעשי שייתן לכם "את המושכות" לביצוע עצמאי ויעיל של מכירה טלפונית, לשיחות נכנסות ולשיחות יוצאות.

מה כולל השירות שלנו להקמה וליווי מוקד טלמיטינג?

  • אפיון העסק הספציפי שלכם – בדיקה יחד עמכם מיהם קהל\י המטרה, מהם השירותים או המוצרים שלכם, מה הבידול שלכם מול התחרות בענפכם, ומהן מטרות הטלמיטינג או הטלמרקטינג בשיחות היוצאות שלכם.
  • הכנת תסריט שיחה לתיאום פגישות או תסריט שיחה למכירה טלפונית המחדד את המסרים הספציפיים שלכם, כולל בניית "תסריט" לטיפול בהתנגדויות\התלבטויות לקוחות ומענה להם.
  • כתיבת נהלי עבודה לעובדי הטלמיטינג ומתן הדרכה לעקרונות וליישומם בפועל, לביצוע טלמיטינג מוצלח על-ידכם.
  • אופציה לתרגול On Line "בזמן אמת" של שיחות טלמיטינג יוצאות על-ידכם במשרדכם, וקבלת משוב מיידי לשיפורן.
  • תמיכה טלפונית בתהליך בהמשך.

למה לבחור בנו להקמת מוקד טלמיטינג בעסק קטן?

התשובה פשוטה: עם כל הכבוד, אנו לא "עוד יועצים עסקיים". אנו לא מייעצים אלא עושים בפועל!

עם ניסיון מעשי של מעל 20 שנה בניהול חברת טלמיטינג וטלמרקטינג יש לנו את הידע והניסיון המתאים ואתם כלקוחות נהנים גם מניסיון זה, גם מהידע התיאורטי אך גם ובעיקר מהביצוע בפועל שיאפשר לכם תוך ימים ספורים להתחיל בפעילות טלמיטינג או טלמרקטינג מוצלחת.

אז אם אתם מתעניינים בהקמת מוקד טלמיטינג בעסק קטן, בתסריט שיחה לתיאום פגישות או לתסריט שיחה למוקד טלפוני, בתסריט שיחה טלמרקטינג, או באופטימיזציה למוקד מכירות טלפוני, פנו כעת אלינו בטל' 054-6811426 או השאירו פרטים

מתעניינים בהקמת מוקד טלמיטינג בעסק?
מתעניינים בהקמת מוקד טלמיטינג בעסק? דברו איתנו! Photo by fauxels from Pexels