מה זה בכלל שירות טלמיטינג לעסקים קטנים?

שירות טלמיטינג לעסקים קטנים הנו שיווק טלפוני של עסקים למול קהלי היעד המדויקים שלהם, "פתיחת דלתות" עבורם בקרב קהלי היעד שלהם, וקביעת פגישות (פיסיות או טלפוניות) עם אותם לקוחות שגילו עניין בשירותי העסק ומעוניינים "להתקדם" לקראת סגירת עיסקה. כך נוצרים "לידים חמים" עם לקוחות פוטנציאליים.

לשם הדוגמא לעסקים קטנים שעשינו להם בהצלחה טלמיטינג: חברות תוכנה עסקית, משרדי עו"ד, חברות הספקת מזון, השמה, ציוד טכני, שירותים לבנייה ואדריכלות, תרגום, לימודי שפה וכו.

בזכות שירות הטלמיטינג שלנו, עסקים קטנים נפגשים במקרים רבים בכל חודש עם עשרות (!) לקוחות פוטנציאליים מדויקים להם, שמעוניינים לשמוע עוד על שירותיהם או מוצריהם, לקראת סגירה חיובית של עסקה והפיכתם ללקוחות משלמים לטווח ארוך.

מה מייחד טלמיטינג לעסקים קטנים ?

לחברת טלמיטינג שמתמחה שנים רבות ספציפית בעבודה עבור עסקים קטנים יש יתרונות ברורים על-פני "מוקדי טלמיטינג" שרגילים לעבוד עם עסקים גדולים או חברות טלמיטינג שלא התמחו בכך.

היתרון הגדול והמרכזי הנו הקשר האישי, החם ובעיקר המהיר שמבטיחה החברה שלנו לעסקים קטנים. כחברת "בוטיק" לא גדולה, הקשר בין הלקוח לבין עובד\ת הטלמיטינג שמנהלת את הפרויקט וכן הקשר בין בעל החברת טלמיטינג לבין הלקוח הנו קשר ישיר, אישי וצמוד. אצלנו אין "פקידת קבלה" שמסננת שיחות. הקשר הנו בואטסאפ, טלפון ובמייל ונענה מיידית, כולל העברת דיווחים יומית ושבועית באופן שוטף.

יתרון נוסף הוא שרק עובד\ת אחד מנהל\ת הפרויקט באופן בלעדי, וזה אומר מישהו ש"חי ונושם" הפרויקט והלקוח ויכול לענות לכל התלבטות והתנגדות שעולה בשיחות באופן מקצועי.

יתרון נוסף לעבוד עם "חברת הבוטיק" שלנו, ולא עם "מוקד" גדול היא שאנו "רעבים" הרבה יותר לעבודה, מאשר "מוקד" ענק שאתם כלקוחות "נבלעים" בו. אצלנו כל לקוח, אפילו "לקוח של אדם אחד" הנו לקוח "ענק" מבחינתנו ורצוננו להפיק לו ערך רב ומהיר הנו עצום!

מדוע לבחור בנו לביצוע טלמיטינג לעסקים קטנים?

לנו ניסיון של כ-20 שנה בעבודה בטלמיטינג למול עסקים קטנים ובינוניים!

אנו "חיים" לקוחות אלו על בסיס יומיומי, צמוד ורציף. עובדינו בעלי ניסיון בעבודה מול עסקים קטנים בטלמיטינג ובתיאום פגישות עסקיות עימם, ויודעים לספק להם ערך ותוצאות מהירות ובאופן יומיומי.

בנוסף לתיאום הפגישות עם לקוחות שכבר רוצים להתקדם, אנו גם שולחים חומר שיווקי ללקוחות שמעוניינים בכך, ולקוחות רבים שלנו מדווחים שהדבר עוזר להם לסגור עסקאות עתידיות.

עדויות והצלחות של עסקים קטנים שעשינו להם טלמיטינג

יש לנו עשרות רבות של המלצות ועדויות של עסקים קטנים שעבורם עשינו טלמיטינג. הנה רק כמה דוגמאות:

"שכרתי את שירותי "מחוץ לקופסה" לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם. תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בתפעול העסק שלי. מנהל פרויקט הטלמיטינג שעבד עבורי יצר לי פגישות עבודה רבות ואפקטיביות, באחוזי "סגירה" הרבה מעבר להערכה הראשונית של הצלחת התהליך". עדי פרלמן, מנכ"ל חב' אפגרייד לשדרוג מחסנים.

"לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסא. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים". אמיר שני, אמירוס ביגוד עבודה.

"אני נעזר בחברת טלמיטינג של יאיר אבני כבר תקופה ארוכה והם יוצרים לי לידים חמים כמעט כל יום! ממליץ בחום עליהם!". עמרי, חצב מלגזות

אז אם אתם בעלי עסק קטן או בינוני ואתם רוצים טלמיטינג להגדיל מכירותיכם – פנו כעת אלינו 054-6811426, 09-7401987 ונשמח לעזור!