מה זה שירות טלמיטינג לעסקים?

שירות טלמיטינג לעסקים ניתן לתיאור גם במונחים: מוקד תיאום פגישות, שיווק טלפוני, חברה לתיאום פגישות או: שירות תיאום פגישות עסקיות.

לא משנה איך נקרא לשירות זה- הוא עונה לצורך ול"כאב" של עסקים רבים, בעיקר של כאלו שקהל לקוחותיהם הנו "מוסדי" (B2B) והוא: הצורך המתמיד ב"פתיחת דלתות" בקרב קהל או קהלי המטרה שלהם והשגת עסקאות עם ללקוחות חדשים.

שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו מבטיח יצירת זרם בלתי פוסק של פגישות (פיסיות, טלפוניות ואף בזום), עם לקוחות אפשריים מדויקים, שבעקבות השיחה עמם מטעם חברת הטלמיטינג הם גילו עניין רב במוצר או השירות של העסק ומעוניינים להרחיב ו"להתקדם" לקראת סגירת העסקה בפגישה אישית.

מה כולל שירות טלמיטינג לעסקים?

חברה מקצועית בתחום טלמיטינג לעסקים תכלול בשירות שלה את כל (!) הפרמטרים הבאים:

  1. נציג טלמיטינג אישי ש"חי ונושם" את הפרויקט ואת העסק של הלקוח, ובעל ניסיון רב שנים, כולל ניסיון בתחום פעילות הלקוח או לפחות בתחומים הקרובים מאד לפעילותו העסקית.
  2. הספקת דאטה מפולחת, מדויקת, מקיפה ומלאה לאורך כל ההתקשרות– שתכלול אפילו את דרגת סיכון האשראי של הלקוח הפוטנציאלי, כולל טלפונים ישירים, שמות המנהלים ובעלי הפונקציות השונות, מס' העובדים, וכו.
  3. משלוח חומרים שיווקיים עבור הלקוח ובשמו– כמובן: רק אחרי שיחת המכירה, ולפי דרישת ורצון הלקוח הפוטנציאלי, תיעוד וביצוע פולואו אפ קפדני אחרי המשלוח.
  4. תיעוד מלא ומתן דיווחים יומיים ושבועיים, וקשר יומיומי צמוד וחם עם הלקוח.
  5. ניסיון, מקצועיות ומומחיות בעולם העסקי\מוסדי– מבטיח תוצאות גבוהות ומהירות ובעיקר: פגישות איכותיות ביותר, בעלות סיכויי סגירה גבוהים.
  6. ניסיון רב שנים ומקצועיות של מנהלי הפרוייקטים בטלמיטינג שעובדים מול הלקוח.

"מחוץ לקופסה" – חברה לתיאום פגישות עם מומחיות בתחום העסקי\מוסדי

בחירה בנו, חברה לתיאום פגישות עם מומחיות בתחום העסקי\מוסדי תבטיח אמינות גבוהה, מקצועיות ומהצד השני: שקט נפשי ויכולת של בעל העסק השוכר אותה להמשיך בענייניו השוטפים, כאשר הוא יודע שתחום יצירת והשגת ההזדמנויות העסקיות נתון ברובו בידיים אמינות שניתן לסמוך עליהן.

לשם הדוגמא לעסקים קטנים שעשינו להם בהצלחה טלמיטינג: חברות תוכנה עסקית, משרדי עו"ד, חברות הספקת מזון, השמה, ציוד טכני, שירותים לבנייה ואדריכלות, תרגום, לימודי שפה וכו.

בזכות שירות הטלמיטינג שלנו, עסקים קטנים נפגשים במקרים רבים עם עשרות (!) לקוחות פוטנציאליים מדויקים להם בכל חודש, לקוחות שמעוניינים לשמוע עוד על שירותיהם או מוצריהם, לקראת סגירה חיובית של העסקה עמם!

עדויות, הצלחות והמלצות של עסקים שנעזרים בטלמיטינג לעסקים שלנו

יש לנו עשרות רבות של המלצות ועדויות של עסקים קטנים שעבורם עשינו טלמיטינג. הנה רק כמה דוגמאות:

"שכרתי את שירותי "מחוץ לקופסה" לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם. תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בתפעול העסק שלי. מנהל פרויקט הטלמיטינג שעבד עבורי יצר לי פגישות עבודה רבות ואפקטיביות, באחוזי "סגירה" הרבה מעבר להערכה הראשונית של הצלחת התהליך". עדי פרלמן, מנכ"ל חב' אפגרייד לשדרוג מחסנים.

"לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסא. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים" אמיר שני, אמירוס ביגוד עבודה.

"אני נעזר בחברת טלמיטינג של יאיר אבני כבר תקופה ארוכה והם יוצרים לי לידים חמים כמעט כל יום! ממליץ בחום עליהם!". עמרי, חצב מלגזות

לפרטים ומידע נוסף על שירות טלמיטינג לעסקים התקשרו: 09-7401987 או 054-6811426