מה זה: טלמרקטינג לעסקים קטנים?

רבים מתבלבלים בין המונח טלמרקטינג לעסקים קטנים לבין טלמיטינג. לפי ויקיפדיה, טלמרקטינג היא שיטה לשיווק ישיר ולמכירות בפועל (!) באמצעות הטלפון. בשיטה זו מתקשרים מוקדנים לביתם או למכשיר הנייד של אנשים ומציעים להם מוצר או שירות.

מקבלי השיחה עשויים להיבחר באקראי מספר הטלפונים לצורך איסוף משוב סטטיסטי, או מתוך רשימות שמופקות ממאגרי מידע כדי להעלות את הסיכוי להצלחת המכירה.

לעומת זאת, טלמיטינג היא שיטת שיווק ישיר נוספת, שמטרתה היא ליצור פגישות מכירה (פיסיות, "פגישה טלפונית" או ב-ZOOM) בין נציג החברה לבין לקוח אפשרי וזאת על-מנת לגייס לקוחות חדשים ולהגדיל את מכירות החברה ואת רווחיה.

יתרונות שירותי טלמרקטינג חיצוניים לעסקים

לשירותי טלמרקטינג חיצוניים לעסק יתרונות רבים, אפילו על-פני גיוס עובדים In House והנה כמה מהם:

  1. השגת תוצאות מהירות – "עשה מה שאתה טוב בו-והשאר השאר למקצוענים". חברת טלמרקטינג או טלמיטינג חיצונית בעלת ניסיון רב שנים יודעת לנהל וליצור עבודה נכנסת באופן יעיל, מהיר וענייני. הרי היא נבחנת כל רגע על הצלחתה ורוצה בהצלחת הלקוח והשגת שביעות רצונו!
  2. עובדים מיומנים ומקצועיים – וניהול קפדני שלהם ע"י מנהל מקצועי.
  3. הספקת "דאטה בייסים" (רשימות לפנייה) – מדויקות, איכותיות ומסודרות לאורך כל זמן ההתקשרות המשותפת. זהו יתרון עצום כי דאטה איכותית מגדילה דרמטית התוצאות!
  4. חיסכון במשאבים כספיים ומשאבי ניהול וזמן– אין צורך לגייס עובד, להכשירו, לנהלו, לשלם הוצאות "עובד-מעביד" וכיו"ב.
  5. קשר ישיר חם ואישי ב"משולש": לקוח-עובד טלמיטינג-מנהלו הישיר, להשגת תוצאות מהירות ואיכותיות, והשגת המירב מהתוצרים שהשיגה חברת הטלמרקטינג או הטלמיטינג.
  6. תיעוד מלא ומתן דיווחים יומיים ושבועיים – המאפשרים בקרה ושיווק עתידי.

איך לבחור חברות טלמרקטינג ושירותי טלמרקטינג?

בבואנו לשכור שירותי טלמרקטינג או שירותי טלמיטינג צריך כמובן לשים לב שכל הפרמטרים שמנינו בסעיף הקודם מתקיימים: החברה צריכה להיות בעלת וותק מספק, לא גדולה מדי (חברת "בוטיק"), שמספקת דאטות לפנייה במסגרת העבודה, שעובדיה קבועים ומקצועיים, שמוקצה עובד אחד למשימה (ולא "מתחלפים"), ושהחברה דואגת גם למשלוח חומר שיווקי תומך במכירה ללקוחות אפשריים המעוניינים בכך.

כמובן שמעבר לכל, צריכה להיווצר "כימיה" בין המנהל, מנהל הפרויקט והלקוח. שימו לב האם אתם "מתחברים" לאותה חברה גם ברמה האישית, ואל תתביישו לקבל המלצות ולדבר עם הממליצים, פעולה חשובה שתיתן לכם שקט נפשי וביטחון שבחירתכם תהיה נכונה.

חברת טלמרקטינג וטלמיטינג "מחוץ לקופסה" – כל היתרונות במקום 1 !  

אנו פעילים בשוק ובעלי ניסיון מצטבר של מעל 20 שנה בתחום! כמובן שעונים על כל הפרמטרים שמנינו קודם לבחירת חברת טלמרקטינג מוצלחת!

יש לנו עשרות רבות של המלצות ועדויות של עסקים קטנים שעבורם עבדנו ועובדים. הנה רק כמה דוגמאות:

"שכרתי את שירותי "מחוץ לקופסה" לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם. תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בתפעול העסק שלי. מנהל פרויקט הטלמיטינג שעבד עבורי יצר לי פגישות עבודה רבות ואפקטיביות, באחוזי "סגירה" הרבה מעבר להערכה הראשונית של הצלחת התהליך".  עדי פרלמן, מנכ"ל חב' אפגרייד לשדרוג מחסנים.

"לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסא. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים" אמיר שני, אמירוס ביגוד עבודה.

"אני נעזר בחברת טלמיטינג של יאיר אבני כבר תקופה ארוכה והם יוצרים לי לידים חמים כמעט כל יום! ממליץ בחום עליהם!".  עמרי, חצב מלגזות

לפרטים ומידע נוסף על השירות שלנו, השאירו פרטים או התקשרו:
09-7401987 או 054-6811426