אלו עסקים צריכים שירות כתיבת תסריט שיחה ומשוב לתיאום פגישות עסקיות?

עסקים רבים מנהלים קמפיינים בגוגל וברשתות חברתיות ומקבלים "לידים" בעקבותיהם.

בתחומים מסוימים אין זה מספיק להתקשר בחזרה ללידים אלו, אלה יש צורך בקביעת פגישות עסקיות במשרד. לדוגמא: לידים לעורכי דין או לידים למשרדי רו"ח, או לידים למכון קוסמטיקה- כל אלו מחייבים קביעת פגישה במשרד העסק. פגישה כזו מעלה באופן דרמטי את אחוזי סגירת העסקה לאותם עסקים.

אז מה הבעיה? שבעלי עסקים אלו אינם יודעים איך לבצע באופן אפקטיבי ומקצועי את השיחות היוצאות  ללידים אלו של לקוחות פוטנציאליים, לשם תיאום פגישות עבודה עמם. התוצאה: בזבוז תקציב ענק של פרסום, ללא תוצאות אפקטיביות של פגישות עבודה אפקטיביות, כאלו המובילות לסגירת עסקאות באופן רציף.

הסיבה המרכזית לכך היא שעבודת הטלמיטינג לתיאום פגישות בשיחות יוצאות "קרות" הינה עבודה מקצועית ודורשת שימוש בידע, כלים ובעקרונות מקצועיים שיש מצד אחד לדעת אותם, ומהצד השני יש צורך ליישם ולתרגל אותם, על-מנת להגיע לתוצאות חיוביות.

זה מתחיל מכתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות שמחייבת להיות מקצועית ומדויקת, כולל חלק של "התגברות על התנגדויות" ומענה להן. היא ממשיכה בחוסר מקצועיות בפניות עצמן, בתיעוד ובפולואו אפ לשיחות, ובשיפור ומיטוב התהליך להשגת אחוזי הצלחה גבוהים.

הפתרון: שירות כתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות ומשוב למוקד טלפוני בעסקיכם

עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום ניהול הטלמיטינג, אנו מציעים שירות מעשי, ביצועי וממוקד של כתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות ומשוב למוקד טלפוני שלכם בעסקכם.

שירות זה יקנה לכם את הכלים לביצוע עצמי יעיל ומתמשך של שיחות טלמיטינג יוצאות ללקוחות פוטנציאליים, לשם קביעת פגישות עסקיות איתם, כחלק מתהליך מימוש העסקאות שלכם.

התהליך שלנו קצר ויעיל. כבר תוך כשבוע תוכלו למקסם את הלידים שלכם ל"מעגל סגירת עסקה" יעיל שעובד עבורכם.

אז מה כולל השירות שלנו לכתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות?

  • אפיון העסק הספציפי שלכם – מי הם קהל\י המטרה, מהו הבידול שלכם ומהן מטרות הטלמיטינג או הטלמרקטינג שלכם?
  • הכנת תסריט שיחה לתיאום פגישות מדויק ומושלם– המחדד את המסרים הספציפיים שלכם, כולל בניית "תסריט" לטיפול בהתנגדויות\התלבטויות לקוחות ומענה להם
  • הדרכה אישית למבצעי השיחות במשרדכם– ומתן כל העקרונות והכללים לביצוע טלמיטינג מוצלח על-ידכם
  • תרגול On Line "בזמן אמת" של שיחות טלמיטינג יוצאות על-ידכם במשרדכם – וקבלת משוב מיידי לשיפורן
  • תמיכה טלפונית בתהליך – בהמשך הדרך

אז אם אתם זקוקים לתסריט שיחה לתיאום פגישות, לתסריט שיחה למוקד טלפוני, תסריט שיחה לטלמרקטינג, אופטימיזציה למוקד מכירות טלפוני, תסריט שיחה מכירות מושלם, או אפילו הקמת מוקד טלמרקטינג או הקמת מוקד טלמיטינג בעסק – פנו כעת אלינו 054-6811426, 09-7401987 ונשמח לעזור!

 

סגירת תפריט