אז מה זה שירות קביעת פגישות עבודה?

שירות קביעת פגישות עבודה עסקיות הנו שירות חיצוני לעסק, אשר מטרתו "לפתוח דלתות" לעסקים בקרב פלחי המטרה שלהם, בפנייה טלפונית ישירות למקבלי ההחלטות באותם פלחי מטרה, הצגה אפקטיבית של שירותי או מוצרי העסק, ועד רמה של קביעת פגישות עבודה עם אותם לקוחות אפשריים שגילו צורך ועניין בשירותי או מוצרי העסק, ומעוניינים "לקחת זאת צעד קדימה" לפגישה עבודה מסודרת, עם בעל העסק, או נציגי המכירות שלו.

"פגישת העבודה" יכולה להיות פגישה פיסית, "פגישה טלפונית" ואף ב"זום".

מקרה נוסף שבו חברה המתמחה בתיאום פגישות עבודה יכולה לסייע, הנו פנייה שלה ל"לידים חמים" שהגיעו לעסק, בעקבות קמפיין פרסומי שהוא עושה, למשל בגוגל או בפייסבוק.

מה כולל שירות קביעת פגישות עבודה עסקיות שלנו?  

  1. נציג טלמיטינג אישי ש"חי ונושם" את הפרויקט ואת העסק של הלקוח – בעל ניסיון רב שנים בקביעת פגישות עבודה, כולל ניסיון רלוונטי בתחום פעילות הלקוח, או לפחות בתחומים הקרובים מאד לפעילותו העסקית.
  2. הספקת דאטה (רשימות לקוחות אפשריים לפנייה) מפולחת, מדויקת, מקיפה ומלאה לאורך כל ההתקשרות– כולל טלפונים ישירים, שמות המנהלים ובעלי הפונקציות השונות, מס' העובדים, תחום עיסוק וכו.
  3. משלוח חומרים שיווקיים עבור הלקוח ובשמו– כמובן: רק אחרי שיחת המכירה עם הלקוח האפשרי, לפי דרישת הלקוח הפוטנציאלי, ותיעוד וביצוע פולואו אפ קפדני אחרי המשלוח.
  4. תיעוד מלא ומתן דיווחים יומיים ושבועיים, וקשר יומיומי צמוד וחם עם הלקוח.
  5. ניסיון, מקצועיות ומומחיות בעולם העסקי\מוסדי– המבטיח תוצאות גבוהות ומהירות ובעיקר: פגישות איכותיות ביותר, בעלות סיכויי סגירה גבוהים.
  6. אופציה לביצוע משימות נוספות– למשל: "פולואו אפ" להצעות מחיר, משלוח הצעות מחיר סטנדרטיות, השבת לקוחות עבר, ביצוע שת"פים עם בעלי עסקים רלוונטיים לעסק וכו.

"מחוץ לקופסה"-קביעת פגישות עבודה עם מומחיות בתחום העסקי\מוסדי

בחירה בנו, חברה לתיאום פגישות עם מומחיות בתחום העסקי\מוסדי תבטיח אמינות גבוהה, מקצועיות ומהצד השני: שקט נפשי ויכולת להמשיך בעניינים השוטפים של העסק, תוך ידיעה שתחום יצירת והשגת ההזדמנויות העסקיות החדשות של העסק נתון ברובו בידיים אמינות שניתן לסמוך עליהן.

לשם הדוגמא לעסקים קטנים שעשינו להם בהצלחה טלמיטינג: חברות תוכנה עסקית, משרדי עו"ד, חברות הספקת מזון, השמה, ציוד טכני, שירותים לבנייה ואדריכלות, תרגום, לימודי שפה ועוד ועוד!

בזכות השירות שלנו, עסקים קטנים נפגשים במקרים רבים עם עשרות לקוחות פוטנציאליים מדויקים להם בכל חודש, לקוחות שמעוניינים לשמוע עוד על שירותיהם או מוצריהם, לקראת סגירה חיובית של העסקה עמם!

לפרטים ומידע נוסף על השירות:

09-7401987 או 054-6811426

שירות של קביעת פגישות עבודה עסקיות-בול למטרה: הזנקת מכירות העסק!
שירות של קביעת פגישות עבודה עסקיות-בול למטרה: הזנקת מכירות העסק!
Image by Gerd Altmann from Pixabay