רוצים להזניק את העסק שלכם קדימה באמת? נמאס לכם לקרטע עם המכירות ולהשיג תוצאות לקויות? אולי הגיע הזמן שתתנו את העבודה הזאת למקצוענים באמת? שירות תיאום פגישות עסקיות ע"י חברה שזו מקצועיותה שנים רבות יקפיץ המכירות בעסק שלכם!

כשיש לכם בעיה באינסטלציה, בדרך כלל אתם לא נשכבים על הרצפה ומתחילים להתלכלך בבוץ ולנסות להיות "מגייבר" של האינסטלציה, אלא מזמינים בעל מקצוע מיומן ומנוסה. אז למה דווקא כשזה נוגע לשיווק ולמכירות שלכם אתם מאלתרים וגרוע מזה, מזניחים.

הגיע הזמן אחת ולתמיד להיחשף לכל היתרונות הבולטים של טלמיטינג (שירות תיאום פגישות עסקיות) במיקור חוץ שיזניק את העסק שלכם לגבהים שלא דמיינתם.

פתחו לעצמכם "דלתות" חדשות ע"י שירות תיאום פגישות עסקיות

בעל עסק, בעלת עסק, הדבר החשוב ביותר לעסק שלכם הוא בראש ובראשונה לגדול, להתפתח ולהיחשף למאגרי לקוחות חדשים ופוטנציאלים גדולים ככל האפשר.

ככל שמעגל הלקוחות שלכם יהיה גדול יותר כך העסק שלכם יהיה מבוסס יותר, חזק ויציב יותר. לקוחות חדשים זה פוטנציאל חדש, והזדמנות חדשה לפרוץ קדימה, לעתיד בטוח.

כשאתם נותנים לחברה לתיאום פגישות עסקיות חיצונית לעשות עבורכם את העבודה, אתם מוודאים שלא תזניחו את העסק מהתפתחות שהוא באמת זקוק לה. שירות קביעת פגישות עבודה חיצוני קבוע ואיכותי דואג שהעסק שלכם יגדל בצורה רציפה ומתמשכת.

יצירת מנוע קבוע להזרמת הזדמנויות עסקיות חמות לעסק

כמה הייתם רוצים לפגוש עסקים שיכולים להתעניין באמת בעסק שלכם ובשירות שלכם? חברות רבות משקיעות אנרגיות רבות כדי לפתח קשרים ולהגיע ללקוחות פוטנציאלים מדויקים להן.

אתם יכולים להשיג זאת בקלות וללא מאמץ, מבלי לאבד זמן ומשאבים מיותרים. הרווח הכלכלי העצום שינבע מפגישות עם עסקים או השגת הזדמנויות חמות לסגירת עסקאות חדשות ורווחיות "יממן בעצמו" את שירותה של חברה לתיאום פגישות שתשכרו, והרווח כולו שלכם.

תנו למקצוענים לעשות את עבודת קביעת הפגישות

מתי בפעם האחרונה למדתם כיצד להכין תסריט שיחה של מכירות, מתי בפעם האחרונה ביצעתם עשרות רבות של טלפונים ב"שיחות קרות" ביום ונעשיתם כל כך מיומנים ביצירת שיחה, ברכישת אמון בטלפון, בהנעה לפעולה?

אני מתאר לעצמי שהתשובה היא שלא עשיתם זאת, או לא בצורה עקבית,  יומיומית ומתמשכת.

זוהי משימה לא קלה ושדורשת מקצועיות, שרק למומחים ומנוסים בתיאום פגישות טלפוניות (טלמיטינג) יש אותה! והמסקנה: לא לבזבז את זמנכם, אלא לתת למקצוענים לעסוק במקצוע שלהם ולכם נותר להנות מהפירות הברוכים.

תשאירו את "העבודה השחורה" של ביצוע "שיחות קרות" לאחרים

ביננו, לא להרבה אנשים נוח לשווק את עצמם, הרבה פעמים אנחנו מתקשים מאוד למכור, נבוכים ליצור קשרים ולעקוב בצורה שיטתית אחרי כל אחד שדיבר איתנו.

דווקא חברה חיצונית לעסק שלכם שעיסוקה הנו תיאום פגישות עסקיות שידע לעשות זאת במקומנו ובצורה טובה יותר יחסוך לנו הרבה מאוד אנרגיות.

אז איך בוחרים חברה מקצועית לתיאום פגישות?

אתם לא רוצים להיות אחד מאלף…

כמו בכל תחום כמובן, גם כאן ישנן מספר חברות לתיאום פגישות לעסקים.

אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבחור חברה שתשים אותך "במרכז". חברה שלא עובדת על עשרות ומאות פרויקטים של תיאום פגישות במקביל, אלא "חברת בוטיק" לתיאום פגישות שלוקחת אתכם אישית, שעורכת סנכרון וסיעור מוחות משותף עמכם ומנהלת את השיחות טלפון שלכם בצורה יעילה וחכמה, שתביא לכם תוצאות יעילות ותשים אתכם במקום הראשון.

כמובן שחשוב לבדוק בגוגל על המלצות לחברת תיאום הפגישות. מילות מפתח כמו: "חברת טלמיטינג מומלצת", או: "חברת טלמיטינג טובה" או: "המלצות טלמיטינג" הנן מילות מפתח טובות לאיתור החברה שעליה התגובות הטובות ביותר.

חשיבות הניסיון והמקצועיות של צוות העובדים בחברת שירות תיאום פגישות עסקיות

הרבה פעמים בחברות גדולות יש תחלופה גדולה מאוד של עובדים, דווקא בחברה קטנה ואפקטיבית ניתן למצוא צוות עובדים שלא מתחלף כל כך מהר, צוות שזאת העבודה המרכזית שלו, צוות שיודע לעבוד בשיתוף פעולה חכם צמוד עמכם בעלי העסקים וכמובן היודע לשווק בצורה היעילה ביותר את הפגישות שלכם.

ניהול חכם ובקרה מלאה נותנים הרבה יותר

אתם צריכים מנהלי חברת תיאום פגישות שהם בראש ובראשונה אנשי שיווק, בעלי אוריינטציה והשכלה מוכחת בשיווק ומכירות.  כאלו שיכולים לתת לכם מענה בכל מצב ולכל דרישה, שיודעים לנתח ולפלח נכון את קהל היעד שלכם, וכיצד לפנות אליהם הכי נכון.

אתם זקוקים למנהלי צוות שידעו לקחת את הנתונים שיאספו מהטלמיטינג ויסיקו את המסקנות הרצויות כך שאתם תוכלו להמשיך ולהפוך את השירות שאתם משלמים עליו לאפקטיבי יותר ומשתלם יותר. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בפגישות מיותרות, או בשיחות ארוכות ולא תורמות לכם מהבחינה העסקית.

לסיכום: ניהול מקצועי, ביצוע חכם ויחס אישי ורציני של חברה לתיאום פגישות עסקיות איכותית יביא לכם את התוצאה שאותה אתם מחפשים.

אז אל תתפשרו על מה שהעסק שלכם צריך, הגיע הזמן לשווק את העסק שלכם ובגדול, לתת למקצוענים לעשות את העבודה שלהם ברצינות ולכם יישאר ללכת לפגישות ממוקדות וחמות, להמשיך את תהליך המכירה ולסגור את העסקאות.

לפרטים, ייעוץ ומידע נוסף, התקשרו 09-7401987 או  054-6811426

שירות תיאום פגישות עסקיות
שירות תיאום פגישות עסקיות
סגירת תפריט