מחפשים שירות של תיאום פגישות לעסקים ?

אין לכם מספיק פניות של לקוחות – תיאום פגישות לעסקים יכול למנף מכירותיכם!

תיאום פגישות לעסקים היא משימה מאתגרת עבור עסקים רבים. האתגרים מתחילים בהשגת "דאטה" מתאימה לפנייה, עבור לבניית "תסריט שיחה" מנצח ואיכותי, עבור להשגת איש או אשת טלמיטינג איכותית לתיאום הפגישות לעסק, ביצוע פולואו אפ ו"נעילת" מירב פגישות איכותיות ורלוונטיות לאורך זמן.

תיאום פגישות לעסקים ע"י מומחים – חברת טלמיטינג מומלצת

תיאום פגישות עסקיות יכול להתבצע רק ע"י מומחים לכך! כחברת טלמיטינג מומלצת לנו יש ניסיון חיובי בביצוע תיאום פגישות עסקיות כבר מעל 20 שנה.

אנו לוקחים אחריות על השגת מירב לקוחות עסקיים מדויקים לעסק שלכם, בשיטה יחודית!

אצלנו תקבלו נציג אישי המטפל בכם, מומחה MBA בעל מעל 20 שנות ניסיון בניהול מערכי טלמיטינג המבקר התהליך ומלווה אתכם אישית, "דאטה בייס" איכותי שאתם תאשרו אותו לפני הפעילות עבורכם, שקיפות מלאה בדיווחים ובדוחות פעילות, דיוור לקוחות פוטנציאליים ב"חומר שיווקי" שלכם כחלק מובנה מהתהליך, יחס צמוד חם ואישי שרק "חברת בוטיק" כמונו יכולה להעניק!

המלצות עלינו: חברת תיאום פגישות לעסקים

הנה מה שכתב עלינו אמיר, מנכ"ל חברה ליבוא ביגוד עבודה: "לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסה. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים."

והנה מה שכתב עלינו אדם, מנכ"ל חברת השמה: "אני נעזר בשירותי הטלמיטינג של חברת מחוץ לקופסה בניהולו של יאיר אבני כבר כמה חודשים. החברה מקצועית מאד, ומארגנת לי פגישות עבודה איכותיות עם גופים וחברות גדולות. הקשר שלי עם מנהלת התיק המטפלת בי ועם יאיר הנו קשר חם, צמוד וממש יומיומי. השירות שלהם זמין, ידידותי וקשוב לצרכיי. אני ממליץ על חברת הטלמיטינג שלהם בחום"

לקריאת המלצות נוספות לחצו כאן

לחצו כאן עכשיו – או התקשרו>>> 09-7401987 / 054-6811426 וקבלו פרטים נוספים, יעוץ והכוונה בפגישה אישית ללא התחייבות על שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו!

 

סגירת תפריט