אתגרי שיווק עסקים קטנים נותני שירותים עסקיים

גם בתקופות רגילות, ובטח בתקופות מאתגרות כמו תקופה זו, מתמודדים בעלי עסקים קטנים ובינוניים העוסקים במתן שירותים עסקיים באתגרים רבים. אחד מהם הוא נושא השגת לקוחות חדשים ועסקאות.

להבדיל מחברות גדולות שלהן מערך מכירות גדול ומשומן, לבעלי עסקים קטנים ובינוניים אין מערך מתאים להשגת לקוחות חדשים, ובנוסף אין להם בדרך כלל את הזמן ואת הידע המספק ליצור לעצמם הספקה שוטפת ומספקת של לקוחות אפשריים.

בעלי עסקים אלו עסוקים ברוב המקרים לטפל בלקוחות הקיימים ובעבודה השוטפת, ופחות מדי מקצים את האנרגיה והזמן לווק את העסק שלהם ולהזרים עבודה נכנסת.

הפעלת חברת טלמיטינג – או שיווק באינטרנט?

ישנם עסקים רבים הנחשבים נותני שירותים עסקיים B2B: ייעוץ עסקי ופיננסי, משווקי מוצרים לתעשייה או לתחום הבנייה, משווקי תוכנות עסקיות, הספקת ציוד ומיכון משרדי, מש' עו"ד הפונים למגזר העסקי, ועוד ועוד!

לפני בעלי עסקים אלו עומדות שתי אופציות לשיווק העסק שלהם: שיווק באינטרנט וברשתות חברתיות, או הפעלת חברה חיצונית להשגת לקוחות עסקיים חדשים – חברת טלמיטינג.

השיווק באינטרנט וברשתות חברתיות מעולה בתחום השיווק ללקוחות פרטיים (B2C). הוא פחות אפקטיבי במקרים רבים בתחום השיווק מעסק לעסק (B2B). אין זה אומר שיש לשלול לחלוטין את אופציית השיווק ברשת, אולם יש לבדוק נקודתית כל תחום ותחום, על מנת לא להיכנס להוצאות כלכליות מיותרות.

חברת טלמיטינג טובה לתחומים רבים כפתרון לאתגר השיווק והמכירות בחברות ועסקים קטנים ובינוניים נותני שירותים עסקיים שונים.

קביעת פגישות עבודה טלמיטינג – לעסקים נותני שירותים

חברת טלמיטינג חיצונית שעובדת עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים נותני שירותים מהווה מעין מוקד מכירות חיצוני או מוקד מכירות טלפוניות לעסקים אלו.

היתרונות של חברת טלמיטינג חיצונית לעסק הינה בניסיונה ויכולתה המקצועית רב השנים בהגעה ישירות למקבלי החלטות בקרב לקוחות עסקיים וארגונים.

השירות שחברות טלמיטינג נותנות כולל את השגת הדאטה המתאימה, בניית תסריט שיחה איכותי, הכנת חומר שיווקי לשליחה ללקוחות מתעניינים, וכמובן יצירת הזדמנויות מכירה ופגישות עבודה איכותיות ורלוונטיות עם אותם לקוחות עסקיים שגילו עניין וצורך בשירותים העסקיים הייחודיים של העסק.

חברה לתיאום פגישות – פתרון מעשי וזמין

בדרך זו, של הפעלת חברת טלמיטינג חיצונית, יכולים בעלי עסקים קטנים ובינוניים להמשיך לעסוק בתחומי התמחותם ולשרת את ציבור לקוחותיהם, כאשר הם משיגים "ראש שקט" ע"י זרימה שוטפת של לקוחות אפשריים לעסק שלהם.

חברה לתיאום פגישות מספקת לעסקים בתחומי השירותים הרבה מעבר לתיאום פגישות- היא אחראית הן על המכירות העכשוויות בעסק והן על שיווק העסק לטווח בינוני וארוך!

אז אם יש לכם עסק נותן שירותים ואתם צריכים חברת טלמיטינג, פנו כעת אלינו בטל' 054-6811426 או השאירו פרטים