אפקטיביות תאום פגישות עסקיות על-ידי טלמיטינג – מול ערוצי שיווק אחרים

תאום פגישות עסקיות עם לקוחות פוטנציאליים הנו שאיפה של כל עסק, כיוון שבפגישה פיסית רבים הסיכויים לסגירתה החיובית.

מחקר* שנערך בקרב 500 מנהלים של חברות B2B ("שיווק מעסק לעסק") בארה"ב מוכיח שטלמיטינג, כלומר: תיאום פגישות ע"י שיווק טלפוני יזום של שירותי או מוצרי העסק למול מקבלי החלטות בקרב חברות וארגונים, הנו כלי רב עוצמה ליצירת "לידים חמים" של לקוחות מתעניינים בשירותי העסק ולהגדלת המכירות.

במחקר נשאלו המנהלים באלו כלי שיווק הם נעזרים, והם נדרשו לדרג את האפקטיביות של כל כלי שיווקי. התוצאות הוכיחו שלהבדיל מעולם ה- B2C (כלומר: השיווק ללקוחות פרטיים), בעולם ה-B2B השיווק ברשתות חברתיות כגון פייסבוק ואף לינקדאין אינו אפקטיבי, ונמצא במקומות הנמוכים ביותר במדרג האפקטיביות לעסקים אלו.

ערוצים שיווקיים אחרים, כגון פרסום ברדיו וטלוויזיה, פרסום בגוגל, פרסום בעיתונות ובבלוגים סיפקו רק תוצאות בינוניות מבחינת האפקטיביות לגיוס לקוחות חדשים ללקוחות בעולם ה- B2B.

קביעת פגישות עבודה ישירות מול קהל המטרה- שיטה מנצחת

לעומת זאת, תאום פגישות עסקיות על-ידי טלמיטינג נמצא כאחד הכלים האפקטיביים ביותר להשגת לקוחות חדשים. לצידו בראש המדרג נמצאים רק ערוצי השיווק: "קשרים אישיים", וכן השתתפות בכנסים, ימי עיון ותערוכות מקצועיות.

המחקר הזה מעניין במיוחד כי הוא מוכיח שלמרות התפתחות השיווק ברשתות חברתיות, עדיין אין מנוס בתחום העסקי בפנייה יזומה ללקוחות מוסדיים ועסקיים על-מנת ליצור את הקשר האישי, הישיר והבלתי אמצעי עם מקבלי ההחלטות בקרב הלקוחות הפוטנציאליים, כשלב ראשון בדרך לביצוע העסקה עמם.

תיאום פגישות עבודה עם מקבלי החלטות בקרב לקוחות עסקיים או ארגוניים, לאחר שהם הבינו מהו המוצר או השירות של העסק הספציפי, גילו בו צורך ועניין בו ופינו שעה מזמנם להיפגש עם נציג החברה הנו, כאמור על-פי מחקר זה, כלי אפקטיבי ביותר ליצירת לקוחות חדשים עבור חברות ועסקים המשווקים "מעסק-לעסק".

מוקד תאום פגישות עסקיות ע"י טלמיטינג – כלי להגדלת מאגר לקוחות

ברוב החברות והעסקים אין פונקציה מקצועית "פנימית" לביצוע טלמיטינג – תאום פגישות העבודה. איש או אשת טלמיטינג מקצועי הנו "מצרך נדיר" ביותר, מכיוון שעבודה זו דורשת מצד אחד מקצועיות רבה מאד, חוש סדר, יכולת וורבלית מעולה, התמדה ונחישות ומצד שני "אופי" מיוחד של "עמידות נפשית" (Psychological resilience) ייחודית ולכן כה מעטים בלבד מתאימים ו"שורדים" בתחום הטלמיטינג לאורך זמן רב ובהצלחה.

חברה לתיאום פגישות עסקיות על-ידי טלמיטינג שזו מומחיות ומקצועיותה מהווה פתרון לאותם עסקים קטנים ובינוניים שרוצים להיעזר בכלי האפקטיבי של הטלמיטינג, אך אין להם לא את הידע, המקצועיות, את כוח האדם המתאים (וכן את ה"דאטה בייס" המתאים) לביצוע יעיל ומתמשך של שיווק ביצועי, יעיל ומתמשך של טלמיטינג.

*מחקר שפורסם באתר MarketingProfs

לפרטים ומידע נוסף על תיאום פגישות עסקיות ע"י טלמיטינג, התקשרו 09-7401987 או  054-6811426